Wygrana w 'Wielkim Konkursie...' a wygasły adres E-mail

Witam!

Szczęśliwie znalazłem się wśród zwycięzców ‘Wielkiego Konkursu Urodzinowego’. Gdy po kilku dniach nie otrzymałem wiadomości na żadną z obecnie używanych skrzynek, sprawdziłem, jaki adres E-Mail figuruje w ustawieniach mojego konta na DP. Okazało się, że jest to niedziałający już na chwile obecną (Adres został usunięty przez Interię) adres (Tu imię i nazwisko)@buziaczek.pl. Czy mam jakieś szanse, na otrzymanie wiadomości na jedną z wciąż działających skrzynek?

Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać pomoc - Programy antywirusowe nie w moim ogródku :slight_smile:

PS. Ustawień konta (Dokładnie - adresu E-mail) jak na razie nie zmieniałem, by jakoś móc potwierdzić moją wersję wydarzeń. Gdy będzie trzeba, zmienię adres na aktualny.

myśle że to pomoże:

lat-ostatnia-szansa-wygrana-naszym-konkursie-t370597-45.html#p2403990

dokładniej odpowiedź Docent’a

ryfterek , proponuje takie problemy zgłaszać bezpośrednio redakcji.

Ja nie wyrałem ale powinienem dostac e-mail z nagrodą pocieszenia i nie dostałem.

Adres uaktualniłem na wszelki wypadek

co dalej moge w tej sprawie zrobic???

W każdym przypadku, gdy email nie doszedł proszę o kontakt z adresem konkurs@dobreprogramy.pl

Właśnie niedługo minie termin na odpowiedź e-mail, kiedy można się spodziewać informacji ile osób nie zareagowało na wygraną, i kiedy dogrywka w losowaniu?

a ja mam pytanie z innej beczki. kiedy to zacznie przychodzić??

Ja wysłałem wiadomość na adres od @Docenta i już mam odpowiedz.

Dzieki