Wyjazd do Angli

Kolega leci do Angli i chcę się dowiedzieć co może ze sobą zabrać do bagażu ,a czego nie? ile kg ? i takie tam,jak ktoś wie niech napisze jak to jest.

Ja lecialem WizzAir’em i można było zabrać 20kg bagażu na osobę i do tego 10kg bagażu podręcznego (ilość bagażu podręcznego zalezy od linii).

Poleć koledze forum Gazety o pracy w Angli. Na pewno znajdzie tam odpowiedź

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20901

I właśnie w powyższym poście tkwi odpowiedź, oprócz oczywistych przepisów cłowych, ale o to nie pytasz.

Powiedz koledze, że to dziwne, że nie wie - bo każda linia jest zobowiązana do przedstawienia warunków przelotu.

No chyba, że nie wie jeszcze, czym poleci… :lol:

A jak co, to poleć koledze przede wszystkim Google, bo jak widzę kwitnie lenistwo i koledze przydałby się wiosenny speed vel otrzeźwienie! :twisted:

Ja dzisiaj wysyłałem Paczkę na poczcie i do okienka podeszła Pani z zapytaniem “Ile można wysłać paczek papierosów”

Pani z okienka odpowiedziała, że można wysłać TYLKO 2 paczki ( nie sztangi) Z mojej strony lekkie ździwienie, bo jak to Oni mogą sprawdzić co ja wysyłam do Angli ?

a to dlatego że wysłanie 2 paczek jest nie zabardzo opłacalne, a wagon staje sie już opłacalny, i takich paczek z wagonami mógłbys przesyłać ile Ci sie podoba , ktoś jednak pomyslał, co do wywożenia papierosów zagranice przepis nie mówi że mozesz przewięść wagon tylko mówi że 1 paczke na każdy dzień pobytu za granicą jednak nie więcej jak karton.