Wyjeżdżający za diva fragment obrazka

Mam taki problem mam sobie fragment divów coś takiego

 

https://jsfiddle.net/bs8k7h3c/

 

i teraz problem w tym, że jak tam coś wsadze jakieś napisy i cztery br to obrazek mi wyjedzie po za fragment diva, który jest po prawej stronie tiutaj mam plik typu css

 

można to zrobić w taki sposób, że css #gora_lewo zmiejszyć wysokość i to działą, ale problem w tym, że jak nie ma napisów to ten obrazek jest za wysoko i trzeci sposó” jest taki, że można dodać instrukcje warunkową, żeby sprawdzał jak nie ma stringa to dodać tylko puste br, ale czy jest jakieś rozwiązanie, żeby nie dawać instrukcji warunkowej ? 261215-wyjezdzajacy_za_diva_fragment_obr

Na tym zdjęciu pokazałem, że to menu wyjeżdża na dół i się chowa. I teraz jest drugi problem chcę, żeby menu w którym jest napis Bill Gates i to drugie na dole przylegało bardziej do prawej strony tak jak to robi menu w którym jest napis Linus Torvalds.

Chętnie pomogę, ale czy mógłbyś jeszcze raz napisać w czym problem bo tak wszystkiego do końca nie rozumiem za bardzo, strasznie namieszałeś. Najlepiej wrzuć linka do tej strony co już zrobiłeś będzie prościej i szybciej ktoś ci pomoże.

To może najpierw jeden problem chodzi o to, że to zdjęcie tam gdzie są odpowiedzi (a-d)  nie jest do końca są pokazane, ale gdyby nie było koło publiczność brane to byłyby te odpowiedzi poprawnie były wyświetlone i teraz chodzi o to, żeby czy się weźmie koło ratunkowe czy nie to, żeby te odpowiedzi zawsze się tak dobrze wyświetlały.

Strasznie namieszałeś z tymi divami. Div w którym są umiejscowione odpowiedzi publiczności jest za wąski na 4 linijki tekstu, i gdy wkładasz tam podpowiedzi on po prostu się rozszerza i pcha inne div-y w dół. Na twoim miejscu napisałbym ten kod jeszcze raz tylko zanim to zrobisz poczytaj sobie o pozycjonowaniu div-ów w css (“position”).

Dobra już jakoś sobie z tym poradziłem, a teraz może mi doradzisz jak zrobić taką rzecz bo widzisz tam są odpowiedzi a i c i one są dobrze zrobione natomiast odpowiedzi b i d chciałbym, żeby one były maksymalnie tak jak a i c przylegały do prawej strony czyli tak jak a i c przylegają do lewej strony tak chcę żeby b i d przylegały do prawej strony.

Jak wyżej możesz zrobić to za pomocą position.

Coś tam robię korzystając z position, ale te elementy się rozjeżdzają wpadłem na inny pomysł że to zrobić za pomocą left right top, ale po tym element zmienia położenie w momencie jak się przesunie rolką myszy.

Wrzuć tą stronkę i podaj linka bo bez kodu ciężko stwierdzić co tam nie tak jeszcze jest.

https://jsfiddle.net/bs8k7h3c/