Wykasowałem wszystko RegCleaner'em

wykasowałem ZA DUŻO RegCleaner’em. Sprawdzałem już wszystkie podpowiedzi jakie znalazłem na forum u innych użytkowników. NIe działa nic. Nie moge otworzyc żadnych programów. Wiersz poleceń nie otwiera sie, własciwie przy wszystkim wyskakuje mi komunikat " z plikiem tym nie jest skojarzony program umożliwiajacy wykonanie tej czynności. Skojarz odpowiedni program uzywajac apletu Opcje folderów w panelu sterowania". Panelu sterowania tez nie moge otworzyc. Wyszukuje mi tylko skrót “panek sterowania”. Wchodziłem w pliki regcleanera (samego programu otworzyc nie moge) w Buckups i tam po kliknieciu w pliki rejestru ten sam komunikat" z plikiem tym nie jest skojarzony…" Próba ściagniecia czegokolwiek równiez nie udana, tzn sciagam ale nie moge otworzyc. PROSZE POMÓZCIE! !!

Próbowałeś użyć funkcji przywracania systemu?

tak ale nic sie nie dzieje…nie reaguje…tak samo kiedy chce otworzyc jakikolwiek program.

Za dużo to znaczy ile? Bo jeśli tyle co w temacie pozostaje format…

Wystarczajaco zeby powstał problem i jak sie później okazało az tyle ze nie moge sobie z nim poradzic wykorzystujac chyba wszystkie podpowiedzi jakie znalazłem.

Wykonaj punkt 2 lub w ostateczności 4: przywracanie systemu

Udało mi sie z wiersza w awaryjnym otworzyc przywracanie systemu. Ktosik jestes wielki, Dziekuje Bardzo :lol: