Wykaz aktualizacji win w menu "dodaj usuń"

mam takie pytanko: czy mozna zrobic cos z tymi wszystkimi aktualizacjami z internetu. jak patrze na moje dodaj, usun to mnie krew zalewa. Tyle tego jest. Moze mozna jakos to w jeden kawalek scisnac?:slight_smile:


Zmieno tytuł topica na adekwatny do jego treści.


fiesta

Mam rozumieć, że te uaktualnienia to ściągasz przez Windows Update :?: Ja nic nie śgiągnąłem oprócz krytycznych poprawek za pomocą tego programu i nia mam żadnych problemów 8)

Nie wiem niestety jak je skomasować w jedną całość i wydaje mi się że to jest raczej niemożliwe. Możesz natomiast usunąć wszystkie wpisy w “Dodaj Usuń” i monitorować zainstalowane łatki za pomocą narzędzia WinUpdateList + pl. Narzędzie to pokazuje nam wszelkie informacje o łatkach zainstalowanych na komputerze jak i oferuje możliwość odinstalowania.

Usunięcie wpisów odbywa się za pomocą rejestru więc musisz wziąść pod uwagę że robisz to na swoją odpowiedzialność.

Jak ręcznie usunąć programy z listy Dodaj/Usuń programy

W RegCleaner’ze jest opcja modyfikacji “Dodaj/Usuń Programy” wystarczy, że w nim zaznaczysz pozycje, które chcesz usunąć i naciskamy (bodajże na dole po prawo) guziczek “Usuń zaznaczone” można w ten łatwy sposób zrobić tam pożądek. Raczej należy być pewnym co chce się usunąć, chociaż jest jeszcze możliwość przywrócenia tego z kopii zapasowej RegCleanera - jeśli tak jest ustawiony.