Wykonanie gradientu

:frowning: Ja nie umiem zrobić własnego gradienta. Mi nie wychodzi :frowning: Mógłby ktoś dać jakiś plik z takim gradientem i napisać gdzie go umieścić ?? Bo chyba tak się da :? :frowning: A jak nie to niech wyśle mi na maila i powie gdzie umieścić [************8/url]](%7Boption%7D)

chodzi mi o gradient do photoshopa CS2

PS. Chyba po utworzeniu nowego dokumentu trzeba utworzyć nową warstwę ?? Bo inaczej nie ma możliwości korzystania z layer style ?

:roll:

rss Wiem, oglądałem ale mimo to nie umiem. :frowning:

Złączono Posta : 01.07.2006 (Sob) 20:48

Nikt nie może mi wysłać ??

jutro Ci wyślę :slight_smile:

rss Robię właśnie layout i Twój tutorial bardzo mi się przydaje :slight_smile: Wiele rzeczy dzięki niemu się nauczyłem sobie a zwłaszcza robić własne gradienty.

Mógłbyś napisać jakiej czcionki użyłeś w tych napisach w przykładzie ?? Szukałem takiej czcionki z tego obrazka na http://www.myfonts.com/WhatTheFont/ ale znaleziono mi sporo wyników i każda czionka podobna :roll:

czcionka to Arial :slight_smile: tylko “rozciągnięty” w pionie, ok. 120% - 150%

:hmmm: A jak się ją rozciąga :roll: :oops:

w oknie “character” :slight_smile:

OK. A jak dokładnie ?

Wybeiram narzędzie Type Tool.

Zaznaczam obszar po którym chce pisać.

Pisze np. GIMP z takimi ustawieniami.

czcionka9fj.png

Potem klikam na taką ikonkę:

ikona6on.png

I co mam tu ustawić aby mieć tak jak Ty ??

ustaw3wl.jpg

:hmmm:

a domyśl się na podstawie strzałek, troszkę kreatywności

f704dd9e70284c17.jpg

Zmieniasz w zaznaczonym polu.

Mam problem z tym, bo jak chcę zrobićtak jak jest na obrazku to niemogę bo mam:

10tz0.jpg

a jak zrobię [Ctrl]+[shift]+[N] to mam normalnie ale po zrobieniu grandniena i zatwierdzeniu cały czas mam białą ‘stronę’

Juhne12 - Najpierw w byle jakim projekcie utwórz odpowiedni gradient. Potem z tego co pamiętam to w każdym projekcie będziesz mógł go wykorzystać. Najlpiej wybierz narzędzie Gradient Tool i z różnych gradientów wybierz ten który chcesz i “pociągnij”.

Wybierz gradient który stworzyłeś i pociągnij.

Powinno być ok :slight_smile:

Wydzielono z innego tematu