Wykonanie kopii zapasowej systemu, laptop Samsung

Witam

Zakupiłem nowego laptopa firmy Samsung - SAMSUNG NP350E5C (NP350E5C-S04PL) wyposażonego w system Windows 8.

Potrzebuje pomocy ponieważ nie wiem jak wykonać kopie zapasową systemu tak aby w przypadku awarii systemu móc zainstalować go ponownie… Nie dostałem płyty z Windowsem 8 ani także żadnego klucza. Proszę o pomoc

jest instrukcja do laptopa, ma on w sobie partycje recovery z której przywraca się system w razie awarii http://downloadcenter.samsung.com/conte … al_pol.pdf

Klikam " Utwórz obraz kopi systemowej " pokazuje mi że pojemność 16gb , i nic nie mogę dalej zrobić…

kopia pewnie jest już zrobiona wchodzi się w nią jak podczas uruchamiania komputera, przed załadowaniem systemu wciśniesz F4, tam pod linkiem co dałem wszystko pisze

Dalej problemy…

Chciałem zrobić Recovery ustawień fabrycznych w przypadku problemów z systemem. Wszedłem w program Recovery klikłem " Stwórz Obraz Ustawień Fabrycznych" Wyskoczyło mi 16.6GB i możliwość jedynie utworzenia tego obrazu na partycji D , nie ma natomiast możłiwośći zgrania tego na płytę? Czy tak powinno być? Czy po ukończeniu obrazu mogę sam podzielić obraz płyty i nagrać go w tym przypadku na 4 płyty DVD?