Wykonanie strony - ile wołają webmasterzy?

Nic takiego nie mówiłem, wypowiadasz się po prostu że stworzenie strony od zera samemu to jest takie hop siup, które można zrobić za 200zł więc zapytałem czy Ty coś takiego stworzyłeś kiedykolwiek, odpowiedziałeś że nie więc mnie to kompletnie rozbawiło i tyle w temacie.

Ja niczego takiego nie powiedziałem. Powiedziałem tylko że jak się czymś nie zajmujesz to się na temat tego nie powinieneś wypowiadać, tworzysz jakieś kawałki kodów to się na ich temat wypowiadaj a nie krytykujes ceny ludzi którzy robią coś od początku do końca i twierdzisz że to “zdzierstwo”, bo to przecież wszystko takie proste.

Jak to wcześniej cytowałem:

:lol:

200-300zł odnosiło się do pytania autora topicu! pocięcie+Joomla , a nie do całościowego serwisu.

Ale autor nie pytał od a do z tylko o pocięcie+Joomla! Skupiam się na temacie.

Jakieś kawałki… pokaż mi swoje kawałki to pogadamy, stworzyłem kilka programów i gier w Delphi (4 są na DP), strony www też (niektóre nawet z swoją grafiką aczkolwiek zdaje sobie sprawę iż nie jest ona najlepsza), i wydaje mi się że mogę się wypowiadać w temacie w którym autor pyta o pocięcie+Joomla. Designów ciąłem dziesiątki, szablonów do różnych CMS’ów też zrobiłem kilka.

Zresztą… whatever, Twój cyrk, Twoje małpy.

Ja natomiast odnosiłem się do tego że piszesz że:

Więc dlatego zapytałem czy zrobiłeś kiedyś coś takiego sam od początku do końca, stwierdziłeś że nie i jak już wcześniej mówiłem właśnie to skompromitowało Cię w moich oczach.

Ten cytat Lucius (zapytania ofertowe do firm) tyczy się tego co pytał autor posta, cięcie+Joomla, i TAK, ciąłem już design i wdrażałem go zarówno do istniejących CMS’ów jak i do własnoręcznie stworzonych.