Wykorzystanie sieci - menedżer zadań - nie działa

Witam,

Mam problem, użycie sieci w menedżerze zadań w zakladce procesy cały czas wskazuje 0% mimo tego, ze siec jest używana.
Wcześniej wszystko działo poprawnie.

Zna ktoś sposób na rozwiązanie tego problemu? Proszę o rady.
Rozwiązanie związane z zresetowaniem systemu do ustawień fabryczny nie uznaje za pomocne.

W czym masz problem? U mnie zawsze jest 0%!

Może nie do końca chodzi o ten %, a o to że gdy pofiltruje procesy z sieci, to zaden z procesow nie uzywa sieci, a wczesniej wszystko dzialo.

Tak jak tu

Znacznie lepszym do obserwacji tych zachowań jest systemowy Monitor Zasobów. Rozwiń w nim wszystkie rzędy na cały ekran! W Menadżerze Zadań ja też mam ciągle 0% :grinning:

Wlasnie w monitorze zasobów pokazuje mi które procesy używają internetu, tak tez było wczesniej w zakladce procesy, ale cos sie popsuło i nie działa. Głownie o to mi chodzi, abym widzial co mi sieć zżera.

Świetnie, dzieki za poradę.

Nie napisałem tutaj aby otrzymać poradę jak obejść problem, a jak go naprawic.

Tutaj masz program TCPView i moje wykorzystanie łącza.

Kali Linux.exe :smiley: aż mi się kazaa przypomniała

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4026529/windows-10-using-system-file-checker


Jak nie pomoże to zostaje spec co by kojarzył co namieszałeś w rejestrze (czy samo się namieszało np. po upgrade).


Jak się zepsuło po aktualizacji do FCU, to można rozważyć cofnięcie do CU (jak Windows nie usunął kopii lub masz swoją).

Z kopii można wyszarpać starszy Manager procesów z plikami językowymi i zobaczyć czy też błędzie się dziwnie przekłamywać, jak nie to błąd bym zgłosił po przez “Feedback” w Windows 10 (może ktoś go kiedyś przeczyta).

Właśnie najdziwniejsze jest to, że nic nie grzebałem w plikach systemowych, nie instalowałem zbędnych aplikacji typu cleanery itd.
Po zakupie lapka miał on system z aplikacjami od dystrybutora i tam tez byl ten problem, ale odrazu sięgnąłem po czystego windowsa - problem zniknął. Teraz nie wiadomo dlaczego usterka pojawia się znowu.

Sprawdzilem pliki systemowe, nie wykryto żadnych niezgodnosci.

Był w ostatnim Komputer Świecie

Możesz spróbować CFossSpeed. Program jest komercyjny ale kosztuje tylko 35 zł.

pod względem bezpieczeństwa “linux.exe” nie brzmi dobrze, poza tym lepiej ściągnąć nowszy obraz z kali.org

1 polubienie