Wykrycie gg test

mam pytane: czy moge w jakikolwiek sposob zablokowac sprawdzanie mnie programem gg test, tzn. sprawic tak aby nie mozna bylo mnie sprawdzic…??? :shock:

Dziala

Wersja 2[1].52

Hehehe… jest sposób… Ale nierealny… Musiałbyś dodawać wszystkie numery GG na listę…

Nie działa. Przed momentem sprawdziłem.

Pobierałem stąd:

KLIK

Wiec je sobie dodalem, zaznaczylem ptaszek “pamietaj kontakty” i nie widze problemu. Dziala. :slight_smile:

A bez opcji “Pamiętaj kontakty” działa Ci :?:

Tak, tylko niewidoczni jak widoczni są w postaci znakow zapytania. Zreszta jak i z opcją “pamietaj kontakty”

No to masz jakąś magiczną wersję GGTest, albo lustrujesz osoby, które nie mają GG 7 build20

Wszystkie oty kosz.

Dyskusje nic nie wnoszacą do problemu proszę na PW.

zainstaluj sobie GG 7.0 i po ptokach. GG test nie wykrywa osób co mają ver 7.0. Innej metody nie ma :?

siemka wszystkim. potrzebuje pomocy i mam nadzieje że mi pomożecie. chodzi mi o gg test. zainstalowałam go sobie i niby wszystko oki bylo ale jednak nie. poprostu zawsze mi pokazuje ze wszystkie osoby sa niedostepne a to nie mozliwe poniewaz gadalam wtedy z qmpela ktora byla niewidoczna. jak chce sobie sprawdzic te niewidoczne osoby to moje gg momentalnie robi sie niedostepne, a jesli włącze gg to z gg test musze sie polaczyc jeszcze raz. i tak wkółko. lipa… :frowning: mam nadzieje ze mi ktos pomoze.

poprostu gg test nie dziala:(

może te osoby mają wersje Gada 7.0 a z tą wersją ten program nie działa :!:

mam gg test i mi dziala mam tez gg 7, ale czy moge komus zablokowac sprawdzanie mnie, zaznaczam ze ja moge sprawdzac kogos kto ma gg 7 , u mnie to dziala :o

witam. gg test działa różnie u różnych ludzi. Ja mam gg wersję 6.1 oraz dwie wersje gg test: 2.21 oraz 2.52

Jak sprawdzam na starszej wersji (2.21) gg test to niby wszystko działa tylko osoby niewidoczne przedstawia nie jako niewidoczne, ale jako nieznane, które nie były jeszcze sprawdzane (słoneczko ze znakiem zapytania), a mnie (“zaraz wracam”) widzi jako “zaraz wracam”, czyli OK.

Natomiast przy wersji 2.52 osoby niewidoczne pokazuje tak samo jak poprzednia wersja ale mnie (“zaraz wracam”) o dziwo pokazuje tak samo :o, czyli jako osobę nieznaną (słoneczko ze znakiem zapytania). Dziwne, ale czego więcej można się spodziewać po programie darmowym??

Pozdro 8)

chciałam sie zapytać BANITA jak to zainstalował/a chodzi mi o gg test tez mam gg 7.0 :slight_smile:

Złączono Posta : 31.08.2006 (Czw) 17:59

ześwirować idzie jednym słowem przez ten program zrobiłby ktoś jeden a porządny :twisted: