Wykrycie telefonu z androidem jako nośnika pamięci przez wifi/bt

Witam, poszukuje programu, który wykryje mój telefon z androidem jako nośnik pamięci, tyle, że przez wifi albo bluetooth (tak jak to robi w przypadku podłączenia telefonu przez kabel usb). Stara nokia miała taką aplikację od producenta, dzięki której telefon był wykrywany jako nośnik pamięci (oddzielnie pamięć telefonu i karta sd), co było bardzo wygodne i pozwalało programom windowsowym na swobodne jej zarządzanie.

Jedyne co znalazłem to programy, które pozwalają na transfer plików przez wifi/bt ale nie pozwala to np posegregować muzyki np. przez winampa.

Czy istnieje taka aplikacja?

Proszę o pomoc.

posegregowanie muzyki co masz na myśli?

program na telefonie i tak sam je posegreguje po tagach ID3

może AirDriod spróbuj ale nie do końca rozumiem o co ci chodzi program działa w sieci lokalnej bez rejestracji przez wi-fi

Chodzi o to, że jak podłączasz telefon kablem usb do komputera to windows wykrywa go jako pamięć masową, jednak gdy tworzysz połączenie przez bluetooth albo wifi to niema ni albo trzeba sie posiłkować takimi programami jak AirDroid ale to nie to samo.

Pamięć masowa będzie tylko przez kabel bo to musi iść przez jako urządzenie usb, przez wi-fi to są jeszcze programy serwer FTP

http://www.wondershare.de/wondershare-giveaway/