Wykrywacz klamstw


(Marcinneo1) #1

poszukuje programu który analizuje głos wychwytując stres i uniesienia głosu dzięki czemu wykrywa kłamstwa jeżeli ktoś wie gdzie go ściągnąć lub ma to proszę o kontakt


(Stały_bywalec) #2

Możesz zainstalowac wtyczke do skypa :smiley:


(Marcinneo1) #3

oprócz wtyczki do skyep jest coś innego??


(niezDarek) #4

oprócz wtyczki do skype raczej nic takiego nie ma ale i tak ta wtyczka wg. mnie ma wątpliwą skuteczność i dział gównie w języku angielskim jak się gada bo wiadomo każdy język ma swój akcent i są rożnego rodzaju dialekty


(Fokusmick) #5

Ta wtyczka to wogóle ma niewiele wspólnego z wykrywaczem kłamstw, bo on działa zupełnie na innej zasadzie i nie ma znaczenia czy mówisz po chińsku czy po polsku. Mierzone są parametry takie jak temperatura ciała, ciśnienie itp. Czyli reakcje organizmu i jego zachowanie w czasie słuchania pytań i udzielania odpowiedzi.

A co do samego programu to wiem, że jest taki pod Linuxa.


(niezDarek) #6

no a ciekawe jak ma program zmierzyć ciśnienie twoje (no chyba że podłączysz ciśnieniomierz do kompa :mrgreen: :mrgreen: )


(Fokusmick) #7

problemy z czytaniem ze zrozumieniem....

Opisałem jak działa prawdziwy wykrywacz kłamstw (wariograf), który nie bada tego co się mówi, tylko jak się mówi i wykazałem jak ta wtyczka do skype ma się do rzeczywistego wykrywania kłamstw.