Wykrywalność ArcaVir vs reszta

Witajcie. Mam pytanie jak to jest z wykrywalnością u ArcaVir Antivirus Protection. Moje pytanie rodzi się stąd że mam nowy sprzęt, lecz nie wiem jakiego antywirusa wgrać, bo owy ArcaVir Antivirus Protection jest w PCFormacie nowym, i nie wiem czy go kupić czy zainstalować coś darmowego. Co wybrać? Jak nie ArcaVir, to co?

Proszę administrację o nie kasowanie tego tematu, gdyż nie istnieje sensowny wątek mówiący o wykrywalności systemów spod stajni ArcaBit.

Korzystałem przez 3 lata i polecam.

Wielki możliwości konfiguracyjne. Codzienna aktualizacja. Nie przepuścił mi żadnego syfu. Nie zamula systemu.

IMO lepszy od AVG i BitDefendera (tylko z tych trzech miałem okazję korzystać).

Z tą pandą to dajcie spokój. Niby darmowy, a jak ograniczony. Bez dodatkowego programu typu Spybot się ni obejdzie. Comodo - uznane, polecam, ale dla niektórych trudne w konfiguracji.

Lepiej wez darmowego comodo internet security badz jego firewall w polaczeniu z darmowym antywirusem np. avira, avast lepiej na tym wyjdziesz i w dodatku za darmo, a jesli masz pieniadze to kup kasperskiego badz nortona to sprawdzona ochrona i uznane marki :smiley:

Nie każdy (zachód Polski) może pozwolić sobie na chmury.

@kamil10506

Napisałem, że Panda jest do kitu, bo sam jej kiedyś używałem i wiele opcji (tych przydatnych) było zablokowanych. Po drugie nie piszę, żeby zainstalował Spybota, tylko program typu Spybota, czyli podobny do niego.

Osobiście również wybrałbym CIS.