Wykrywanie usług interkcyjnych?


(Domell98) #1

Oto mój problem Zainstalowałem Samnsung PC Studio 7 i gdy naciskam połącz z telefon wyskakuje problem usług interkacyjnych. Co z tym zrobić?

Załączam fote: http://zapodaj.net/55553cb73509.jpg.html


(goomish) #2

Póki co klikaj opcję 'Wyświetl komunikat'. A w międzyczasie rozglądaj się za zaktualizowaną wersją tego programu, bo ta jest kiepsko zgodna z Vistą czy Windows 7. Bo w tych systemach, w przeciwieństwie do np XP, proces uruchomiony jako usługa nie może, ze względów bezpieczeństwa, sam wyświetlać okien dialogowych czy w inny sposób współdziałać z użytkownikiem. Powinien raczej używać jakiegoś pośrednika, programu nie działającego jako usługa.

Gamonie z Samsunga znowu się nie popisały i po ile to już... 4 latach? od premiery Visty nadal nie potrafią uczynić swojego programu zdatnego do pracy.

PS. Teoretycznie, inny program do komunikacji PC <-> telefon Samsunga - 'Samsung KIES' nie robi takich problemów jak ty masz, ale... Nie bardzo wiem, czy mogę go polecić. Po pierwsze nie wiadomo czy obsłuży twój telefon, a po drugie KIES to straszliwa kiła jest. Ociężały, cukierkowato brzydki no i byle jakiej funkcjonalności.


(Domell98) #3

Chodzi mi o Samsunga Delphi a w ustawieniach USB jest samsung PC studio do zatwierdzenia. Mam wersje od kuzyna Samsung PC Stduio od Avilli a też nie chodzi. Nie da się jej zainstalować. A ta wersja 3... cośtam nie czyta mojego fona Delphiego no i problem. A BlueSoeil też nie chodzi odrazu restart kompa.


(goomish) #4

A, Delphi! To ty chyba potrzebujesz New PC Studio -> http://www.samsung.com/pl/consumer/mobi ... ab=support (link chyba nie będzie bezpośredni ale na tyle blisko, że dasz radę :slight_smile: )