Wykrzyknik przy "Kontroler Ethernet" ( na chwile)

Witam

Zaniepokoiły mnie dzisiaj pewne zdarzenia na moim komputerze a mianowicie przy oglądaniu filmiku na YT nagle Monitor mi zgasł tzn chodził tylko jak by nie dostawał sygnału od kompa wyświetlał mi komunikat “brak sygnału” próbowałem coś jeszcze zrobić, sprawdzić czy wtyczki są na swoim miejscu czy mi się nic nie poluzowało ale wszystko było w porządku więc postanowiłem go zrestartować no i po restarcie wszystko było w porządku, no to pomyślałem… OK jeżeli nic się nie dzieje to spoko , ale po niespełna 40 min też przy oglądaniu na YT nagle komp mi się zawiesił, nie reagował na nic myszka przestałą działać, więc nie miałem wyjścia tylko restart, wszystko w porządku windows się ładnie załadował, ale nagle komunikat że znaleziono nowe urządzenie które nie zostało zainstalowane( myślę sobie-dziwne) sprawdziłem co to jest w menadżerze urządzeń i był to problem z Kontroler Ethernet (internet już nie działał) I co mnie naprawdę zdziwiło że po pewnej chwili komputer się sam zrestartował i po restarcie wszystko wróciło do normy, powiem szczerze że pierwszy raz spotykam się z taki przypadkiem…może to być coś groźnego? jakiś wirus? ,coś ze sprzętem? spotkał się ktoś z taki przypadkiem?

Nie wiem czy dobrze dobrałem temat, jeżeli tak to Przepraszam;)