Wykrzyknik w pasku z narzędziami

w pasku koło zegarka wyskakuje co jakiś czas wykrzknik na żółtym tle informujący że mam jakieś programy szpiegujące, strona startowa też mi się zmieniła a wczoraj miałem dodatkowo mrugającego inwalide koło zegarka. Zaraz bedzie log.

Złączono Posta : 01.05.2006 (Pon) 16:29

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Widziałeś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika :evil:

Plik na czerwono usun recznie z dysku w trybie awaryjnym z wyłaczonym przywracaniem systemu a wpis w HijackThis

Usuń dodatkowo te pliki

Użyj Smitrem

Wklej loga SilentRunners

dobra zrobiłem tak jak mówiłeś (pousuwałem i zmieniłem temat), użyłem Smitrem ale po ponownym uruchomieniu kompa nadal mam problem ze stroną startową zamiast neostrady wyskakuje http://www.safetydefender.com/

podaje jeszcze jednego loga

W trybie awaryjnym z wyłącząnym przywracaniem systemu usuwasz wpisy Hijackiem:

C:\WINDOWS\system32\dcomcfg.exe

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\system32\hp7D0F.tmp

C:\WINDOWS\system32\dcomcfg.exe

Klikasz X i restart kompa (restart dopiero po usunięciu ostatniego pliku) :slight_smile:

O ile dobrze widze to miałeś dać jeszcze log z Silenta - gdzie on jest?

No jak zrobiłes, jak syf siedział tak siedzi

Zastosuj sie do mojej rady

A i jeszcze jedno, prosiłem o loga:

oto on:

Otwierasz notatnik i wklejasz w nim to:

Plik --> zapisz jako --> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki --> zapisz pid nazwą FIX.REG

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\system32\hp7D0F.tmp

C:\WINDOWS\system32\dcomcfg.exe

C:\WINDOWS\system32\regperf.exe

Klikasz X i restart kompa (restart dopiero po usunięciu ostatniego pliku) :slight_smile:

W trybie awaryjnym odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru :slight_smile:

Po tych zabiegach jeszcze raz log z Silenta do kontroli :slight_smile:

kontrola ( bo wszystko narazie dobrze śmiga)

powiedzcie że wszystko dobrze

Otwierasz notatnik i wklejasz w nim to:

Plik --> zapisz jako --> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki --> zapisz pid nazwą FIX.REG

W trybie awaryjnym odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru :slight_smile:

I jeszcze raz log z Silenta :slight_smile:

Czysto :slight_smile:

Pzdr :slight_smile: