Wykupienie pakietu Assistance przed wyjazdem na wakacje

Czy do ubezpieczenia OC mogę dokupić jakiś pakiet Assistance nawet innego ubezpieczyciela by było holowanie bez limitu na terenie kraju i auto zastępcze gdyby zepsuł mi się samochód na przykład na autostradzie? Aktualnie standardowo w OC HDI mam holowanie ale tylko 100km.Nie chce bulić za całe pakiety AC bo rzadko jeżdżę gdzieś dalej. Czy można i ile takie coś kosztuje?

Przy wyszukiwaniu ofert, m.in. zwróć uwagę, czy to jest assistance na kierowcę czy na pojazd, powyżej jakiej odległości od miejsca zamieszkania, ubezpieczone jest zdarzenie, [edit] zakres ubezpieczenia i ilość zdarzeń, które obejmuje ubezpieczenie.

Jeżeli masz konto w mBanku to możesz rozważyć Assistance Auto 24h (wariant Premium) , mój kolega wykupił PZM Assistance, a inny sygnalizował ADAC.

Można. W wyszukiwarce wpisz Assistance samochód a znajdziesz sporo ofert.
Musisz jednak pamietać ze ubezpieczyciel w ramach oferty proponuje pare wariantów różniacych sie mozliwościami i ceną.

Czy taki assistance taniej jest wykupić online przez internet np. rankomat czy podejść do biura ubezpieczeń?

Próbuj, ale wiele razy słyszałem, ze kupił taniej na takich portalach nawet OC, a potem mu przysyłali, że musi dopłacić. W tych kwestiach kij zawsze ma dwa końce.

No właśnie mi wyliczyło na rankomat, że np. OC+AC coś koło 800zł a w biurze wyszłoby ze 2000 minimum, ale mnie AC nie interesuje.
W AXA asisstance widzę, że na 31 dni jest za 220 zł - holowanie do 1000 km, pojazd zastępczy na 5 dni i nocowanie na 4 doby bodajże także pewnie jutro podejdę gdzieś, ale pewnie tam takich ofert nie będzie.