Wyłącza mi się dźwięk

Mam taki problem od początku jak kupiłem nowy komputer. Po jakimś czasie słuchania na youtube wyłączą mi dźwięk i słychać takie nie wiem jak to napisać takie ciche “zwarcie” w słuchawkach, film na yt robi się szary i błąd jest, muszę odświeżyć w stronę i mam player na youtube trochę inny. W cs go też wyłączą mi się tak i w opcjach muszę zmienić dźwięk ze słuchawek na głosniki i znowu sluchawki i dziala. Reinstalowałem sterowniki do dźwięku, na początku był taki problem, że wgl. słuchawek mi nie czytało w kompie, potrzebne były sterowniki z internetu, nie działały z oryginalnej płytki, a te z neta muszę zawsze po włączeniu kompa instalować żeby wgl. mieć dźwięk. Ktoś ma jakiś pomysł? Dodam, że na poprzednim komputerze słuchawki działały normalnie, są na usb

ref, teraz częściej te spięcia w słuchawkach słychać i dodam jeszcze, ze jak się wyłączyć dźwięk i odświeżę stronę czy coś żeby działało to na początku bardzo głośno jest i muszę ściszyć

 

sznycel123 , na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole każdego posta po lewej stronie) - wyedytować swoje posty w tym temacie. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

 

Pozdrawiam,

Dimatheus