Wyłącza mi się dźwięk

(sznycel123) #1

Mam taki problem od początku jak kupiłem nowy komputer. Po jakimś czasie słuchania na youtube wyłączą mi dźwięk i słychać takie nie wiem jak to napisać takie ciche "zwarcie" w słuchawkach, film na yt robi się szary i błąd jest, muszę odświeżyć w stronę i mam player na youtube trochę inny. W cs go też wyłączą mi się tak i w opcjach muszę zmienić dźwięk ze słuchawek na głosniki i znowu sluchawki i dziala. Reinstalowałem sterowniki do dźwięku, na początku był taki problem, że wgl. słuchawek mi nie czytało w kompie, potrzebne były sterowniki z internetu, nie działały z oryginalnej płytki, a te z neta muszę zawsze po włączeniu kompa instalować żeby wgl. mieć dźwięk. Ktoś ma jakiś pomysł? Dodam, że na poprzednim komputerze słuchawki działały normalnie, są na usb

(sznycel123) #2

ref, teraz częściej te spięcia w słuchawkach słychać i dodam jeszcze, ze jak się wyłączyć dźwięk i odświeżę stronę czy coś żeby działało to na początku bardzo głośno jest i muszę ściszyć

(Dimatheus) #3

sznycel123 , na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole każdego posta po lewej stronie) - wyedytować swoje posty w tym temacie. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus