Wyłącza mi się komputer

mam problem z komputerem sam mi sie wyłącza pochodzi godzine dwie i sie sam wyłącz dołączam loga


Tak ma to wyglądać

Asterisk

Być może to nie problem z wirusami, a s hardware?

Sprawdź zasilacz i RAMy

jak to mam zrobić i tak jestem samoukiem i loga też co dopiero sie nauczyłam wklejać jak sprawdzić zasilacz jaki mam?? :?

Pisze na zasilaczu

[quotez tyłu komputera pisze : zasilanie115/230~ac. o to chodziło?

Niezupełnie :frowning: Są to napięcia wejściowe( napięcie sieci ).

Odczytaj typ zasilacza, firmę oraz moc wyjściową

chyba mam HP power adapter Max computer power 18w czy to jest to ??? :smiley:

Jeżeli sama nie ustawiałaś tego to KLIK.

Kosmetyka:

Start > uruchom > wpisz msconfig > zakładka uruchamianie > możesz odznaczyć w\w wpisy. Po ponownym uruchomieniu kompa pojawi się okienko, zaznaczasz ptaszka i ok.

Jeżeli nie muszą te komunikatory startować z systemem to odznacz w nich uruchamianie z systemem.

Start > wszystkie programy > autostart > skasuj z prawokliku.

Jak nie używasz Messenger’a to możesz go usunąć > start > uruchom > wpisz polecenie >

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

Patrząc od przodu na kompa odkręć lewą obudowę i będzie napisane.

Jak często czyszczony komp?

Ściągnij > Everest Ultimate Edition 3.50. W programie zakładka komputer > czujnik > wklej temperatury.

bardzo ci dziekuje Kurczaczku wszystko zrobiłam tak jak mi napisałeś . po odpaleniu komputera szybko mi sie odpalił jest lepiej. Dzieki serdeczne. Pozdrawiam. a co do tego programu to nie moge go ściągnąc pisze mi cos o Adobe Flash player 9 ??? nie wiem czy mam go ściągnąć???/

Złączono Posta : 02.06.2007 (Sob) 19:39

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak pobierz także Adobe Flash player 9