Wyłącza mi TS3

Siemaneczko to znowu ja, dzisiaj mam problem, który jest na tyle uciążliwy, że nie pozwala mi na swobodna komunikację z graczami, mianowicie po pierwszym wejsciu na jakikolwiek serwer wszystko jest git fajnie i wgl, ale zdarza się tak, że wyłącza mi ts3 bez żadnego errors, po ponownym wejściu gdy się połącze od razu wyłącza mi ts3 na tej samej zasadzie co wyżej. Macie jak to wygląda:


Tak samo jest kiedy będę na ts i samowolnie wyłącza mi ts3.

Film jest niedostępny.

Ustaw sobie zapisywanie logów w kliencie i wklej tutaj ich zawartość po wystąpieniu tego zdarzenia.
https://support.teamspeakusa.com/index.php?/Knowledgebase/Article/View/78/18/where-are-my-clients-log-files

1 polubienie

nie mam opcji inne
to jest ts3 nie 2, więc ta instrukcja nie zadziała dla mnie.

Poszukaj w takim razie opcji debugowania, a może w wersji 3 plik logu jest tworzony automatycznie?

1 polubienie

W TS3 jest crash handler, który powinien działać automatycznie.
Na innych serwerach TS3 też jest tego typu błąd?

1 polubienie

Tak jest to na mógłbym rzec na każdym serwerze, pytanie tylko kiedy ten problem się na nich pokaże, bo jak wspomniałem, po 1 wejściu jest wszystko ok, ale zdarzy się tak że wyrzuci mi ts3 i gdy spróbuje wejść jeszcze raz na ten serwer to powtarza się ten problem, kiedy zmienie serwer to raz wejdzie normalnie, a raz tak że znowu ten problem się pojawi. W 1 poście dodałem (mam nadzieje, że już widoczny) film z wynikającym problemem.
Co do tego wywalania dodam, że po reinstalacji, gdy nie zaloguje się na konto i nie wejdę na swoje tożsamości na serwery z tego co zauważyłem mogę wbić normalnie.

Może to nie błąd tylko zwykły kick dostajesz?

1 polubienie

Widziałeś kiedyś kick’a, który wyłącza ci ts’a? Jeśli tak to powiedz co zrobić.
Jak wczoraj wejść nie mogłem na ten serwer

Podsumowanie

xts3.eu

przepraszam za reklamę, jeśli nie mogę dawać linków to po prostu je usuńcie.
tak dzisiaj, teraz mogę, tak się dzieje co pare dni.

Wie ktoś może gdzie znaleźć te logi?

Poradziłem sobie, co do wywalania z ts, najciemniej pod latarnia, winą były niezaktualizowane pluginy, ta dam.

1 polubienie