Wyłącza się myszka w GTA SA, VC

Siema, mam problem taki, że gdy włączam GTA San Andreas to nie działa mi myszka, tak samo mam w Vice City. Przypominam, że nie chce się bawić w menedżer urządzeń >ustawienia koligacji, bo to na chwilkę daje działającą myszkę, chcę na zawsze się pozbyć tego problemu. Informuję, że w GTA IV nie mam tego problemu i nigdy nie miałem. Czemu akurat w tych starszych grach? Komputer mam od 2012r jest jakby nowy, to prawda, że może coś się psuć w starszych grach na nowych komputerach? Dodam, że mam myszkę z Logitech. Wiem, że dużo graczy ma ten problem właśnie z GTA SA, VC. jest to bardzo denerwujące ponieważ nie da się strzelać ani obrócić się za siebie, po prostu tylko WSAD + jeżdzenie autem ;/. Może jakieś sterowniki do myszki zainstalować? Choć mam aktualne sterowniki bo nic mi nie wyskakuje, że mam stare. Ostatnią rzecz którą chce dodać, to np. jak jestem na internecie lub w grze Counter-Strike Source lub w innych grach to na moment mi się wiesza myszka, na jakieś 2 sekundy. Pozdrawiam :).

 

Oryginał : Gta SA, Gta VC.

Wystarczy wkleić jeden plik, z pakietu directx 8 do katalogu z grą i będziesz miał obsługę myszki bez ustawiania koligacji.

Tu znajdziesz link.

damianovy , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzięki :slight_smile: zaraz obejrzę :),

 

edit : dzięki działa :wink: a do Vice City jest taki plik ?

Niestety nie mam pojęcia.