Wyłączają się gry vista

Witam!

Mam problemy m.in. z grami: PES 2009, Call of duty 4, F1 mania, Wędkarz, Gta SA

Chodzi o to, że po jakimś czasie grania lub na na danej misji gra się zamyka i w okienku jest napisane np. “Program iw3mp.exe przestał działać”- w przypadku Call of duty. W innych grach to samo tylko nazwy inne. Mam Vistę home premium 32 bit, grafa ati radeon HD345,0 procek intel pentium dualcore 2,4 GHz, Ramu 2 GB Dysk 250 GB Samsung.

Proszę o porady. Problem nie występuje przy wszystkich grach które mam. W Pesie 2009 dopiero się wyłącza w półfinale ligi mistrzów ciągle w tym samym miejscu. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam!

Sterowniki do karty graficznej masz najnowsze?Masz zainstalowanego DirectX 9.0c?Gry masz oryginalne?

Gry oryginały. Direct jest. przy office 2007 jest to samo jak wyłączam np. worda. Stery mam od maja 2008 ale jeśli przy wordzie to samo to raczej wątpię żeby to były stery.

przemek 475

miałem ten sam problem na vista home premium,problem jest banalny ale rozwiązanie jego jest jeszcze głupsze…

na innym forum szukałem i znalazłem…

żeby cię nie wyrzucało wystarczy w tylnim panelu kompa podłączyć jakikolwiek mikrofon w zielone wejście,tak żeby mikrofon działał poprawnie i zobaczysz że gra z multiplayera już cię nie wyrzuci…

działa na 100% bo ja również gram non stop w tą grę a dzięki mikrofonowi jestem już generałem 2 stopnia

pozdrawiam,napisz czy działa

Dodane 24.03.2009 (Wt) 15:18

pewnie też bhędziesz miał problemy z punk baster w tej grze,ja mam orginał a nawet nie idzie pograć w sieci i trzeba korzystać ze skraKOWANYCH SERWERÓW

MAM DWIE FAJNE STRONKI DO TEGO PROBLEMU,JAK BEDZIESZ PO5RZEBOWAĆ TO SPOKO DAJ ZNAĆ

Dodane 24.03.2009 (Wt) 21:08

pomyłka ale mała,nie w zielone wejście bo one jest od głośników,kolor to czerwony lub lekko różowy,ale zauważysz