Wyłączające się gry, bądź zawieszający się komputer

Witam mam taki problem. Podczas instalacji gier zawiesza mi się komputer. Taki sam problem mam gdy gram w niektóre gry. Trochę mnie to dziwi ponieważ Pro Evo 5, Diablo 2, oraz wolfenstein ET dziala mi normalnie. Prosze pomozcie.

Sami widzicie w ile sekund skończyło się tworzenie raportu przez Silent Runner`a

Nie którym generuje się nawet 3000 sekund. :?

Radzę zainstalować SP 2, IE 7.

Polecam zmienić program do pobierania. Bo w Bear Share jest syf. :wink:

Chcialem sciagnac SP2 ale patrzac na komentarze uzytkownikow troche sie boje.

pommo powyższego-

sprawdż zasilacz,napięcia,temp

jaki syf? Ja uzywam i jakos nie mam wirusow od tego? Chyba ze chodzi ci o jakies reklamy itp. Mam wersje 5.2.5

Ghost02ster radzę poczytać opinie innych. Bear Sahre sam w sobie jest syfem. :?

ja tak nie uwazam. Opinie innych sa rozne. ja sam uzywam BS i komp mi nie zamula i nie mam wirusow przez to wiec nie wiem o co ci chodzi ze jest syfem ;]

Może używasz wersji Lite.

Ale przeskanuj Sby Botem, a zobaczysz, że Ci go wykryje. ;]

ale wykryje go jako wirus(zeby go usunąć) czy poprosto go wykryje ze ma jakies reklamy itp.?

Jako wirus, żeby usunąć.

To czemu jakos komputer dziala dobrze i nic sie z nim nie dzieje?

Bo to jest szpieg. ;]

szpieg…a czego on szuka? Od kiedy go uzywam jeszcze nigdy nie mialem zadnego haka…w grach, na poczte nigdzie :>

Poprostu wysyła różne hasła itp. :?

no tak ale jakos jeszcze nie mialem haka.

Czego się boisz? :? SP2 poprawia wydajność windowsa, chroni przed masą robaków, łata dziury… Bez gadania ściągaj i instaluj, dla własnego dobra (a raczej dla dobra komputera ;))

Fakt, krzychu13 ma rację, wraz z programem mamy dodatek w postaci syfu, więc lepiej zmienić na coś innego - a dobrych programów nie brakuje - chociażby na DB.

ja tam wole uzywac Bearshara. Nie mialem zadnego programu z tym programem narazie :slight_smile: W BS jest duzo rzeczy do sciagania ;] a np w Ares nie ma tego czego chcem