Wyłaczający się Acer podczas instalacji systemu

Witam

Dzisiaj natrafiłem na problem, z którego nie wiem jak wyjść. Otóż stwierdziłem, żeby zainstalować na nowo system XP, ponieważ dzisiaj nie mogłem zainstalować Acrobata, to pomyślałem, że przyda się już odświeżenie systemu, więc przystąpiłem do działania.

I oto co się stało.

Gdy uruchomiłem instalator z płyty, i podczas ładownia informacji, komputer nagle się wyłączył. (problem się wcześniej nie powtarzał przy normalnym użytkowaniu.) No to próbowałem na nowo, i za każdym razem wyłączał się w innym miejscu instalacji, ale za to instalator nigdy nie przeszedł do kopiowania plików :/… Stwierdziłem, że płyta może uszkodzona… Również to samo, To może 98 też to samo, tylko, że w trakcie procesu formatowania. No to stwierdziłem, że ostatnią deską ratunku będzie instalacja z bootowanej płyty z XP dołączoną do komputera Acer. Niestety proces instalacji, czyli kopiowania plików od 5 do 46 % i po tym się wyłączał…

Zresetowałem ustawienia w biosie… Odłączałem zasilanie laptopa i inne podzespoły USB i nic :confused: dalej to samo… Myślałem, że się przegrzewa ale odczekałem trochę czasu i znowu to samo…

Help…

Laptop: TravelMate 4001LMi

  • M715 (1,5Ghz, 400 MHz, 2M L2)

To samo dzieje się na baterii i zasilaczu ?

Wyjmij moduł/y pamięci, wyczyść złącze stykowe i wsadź - może to ?

Z dysku usuń wszystkie partycje, obojętnie czym - dysk ma być jak nowy i teraz start z płyty XP.

Możesz zrobić diagnostykę pamięci i dysku.

Serwis.

  1. Wyzeruj dysk twardy narzędziem producenta dysku lub za pomocą Active killdisk,

  2. Dokonaj ponownego podziału na partycję, formatowanie partycji przeprowadź w trybie pełnym (nie używaj trybu szybkiego !).