Wyłączający się dźwięk po chwili pracy

Dopisałem i wypróbuj drugi ster?

I kiedyś to na W10 działało?

Kiedyś działały bez problemu przez kilka lat

Hej,

To kiedy pojawił się problem? Może jakieś aktualizacje systemu spowodowały pojawianie się błędu?

Pozdrawiam,
Dimatheus

No chyba nie na W10?

Po ikonkach na pulpicie widzę, że chyba wskazany świeży system…

Win 10 mam od półtora roku przesiadka z Win7 któreg miałem na czysto instalowanego , a to że lubię sobie odpalić diablo 2 albo alien vs predator 2000 które kupiłem niedawno na steam’ie.

Zadał pytanie plus czy sprawdziłeś drugi podany sterownik?

Sprawdziłem drugi sterownik też nie działa, a problem pojawił się tydzień temu .Próbuje zainstalować następne aktualizacje do win może one naprawią problem .

Szybki jesteś… odinstalowałeś stary, restart, czyszczenie systemu i nowy i restart?

Wrzuć screen menadżera urządzeń z rozwiniętą gałęzią kontrolery Audio. Sprawdź, czy w aplikacji Dźwięk, domyślnie ustawiony jest na Realteku.

Po czym? co robiłeś?

Wrzuć tu screen smart dysku z najnowszego HD Tune Pro, opcja health?

Edit:

Ale jak dźwięk jest przez kilka minut, to mnie to raczej wygląda na uszkodzenie sprzętowe na płycie.

Drugi sterownik sprawdzałem już z poprzednimi.
Odinstalowałem stary czyściłem rejestr windowsa resetowałem kompa i instalowałem nowy stero-
wnik. A ostatnio nierobiłem nic co mogło go zepsuć, ale zauważyłem że windows update coś nie mógł zainstalować aktualizacji.

Teraz ją właśnie instaluje.

Drugi sterownik sprawdzałem już z poprzednimi.
Odinstalowałem stary czyściłem rejestr windowsa resetowałem kompa i instalowałem nowy stero-
wnik. A ostatnio nierobiłem nic co mogło go zepsuć, ale zauważyłem że windows update coś nie mógł zainstalować aktualizacji.

Problem udało mi się rozwiązać dzięki opcji Disk cleanup i cleanup system files.