Wyłączający sie ekran w Wiedźmin 3 I Niebieki ekran

Witam dzisiaj kupiłem Wiedźmina 3 i podczas grania po 20 minutach był kilka razy czarny ekran potem pisało " sterownik ekranu przestał działac ale odzyskał sprawność po błedzie a potem zrobił sie niebieski ekran i wyłączył i włączył sie komputer. Po wejściu w panel sterownania- narzędzia administracyjne - podgląd zdarzeń mam takie coś http://screenshot.sh/n9lP473MrlBy1

Bardzo prosze o pomoc

 

Specyfikacja kompa.

Procesor Intel Core i5-3550, 3.30GHz

Sterowniki najnowsze ? Karta podkręcana ?

sterowniki najnowsze od grafiki i karta fabryczna nic nie kręcone a co może być uszkodzone ?

No to odinstaluj z poziomu Programy wszystko co karta GF, czyszczenie systemu Ccleanerem,restart i wypróbuj ster w wersji 340,52.

 

A jak na innych grach?

nie było problemów w innych grach np. Euro Truck Simulator 2 , BF 3,4, Hardline , Dragon age Inkwizycja , The Crew, Procject Cars te gry działały bez problemu Far Cry 4 a dopiero przy GTA V pojawił sie podobny problem co z wiedźminem i po formacie póki co nie zauważam tego problemu

Odinstaluj sterowniki graficzne. Uruchom ponownie komputer. Zainstaluj najnowsze stery ze strony Nvidii. 

Póki co od rana nie widze już tego problemu, zrobiłem co napisałeś. Potestuję jeszcze i dam znać