Wyłączajacy się Iphone 5s

 

|

|   |
|
Witam serdecznie wszystkich, jestem tutaj nowy więc z góry przepraszam za błędy poczynione przy zakładaniu tego posta, jeśli takowe będą.Nawiązując do tematu, ostanio nabyłem używanego Iphone 5s, sprzedawca zarzekał się że telefon jest w stanie idealnym a jego jedynym problemem jest bateria, która nie przetrwała próby czasu i jest do wymiany.Baterie zamówiłem i wymieniłem na własną ręke, co nie przyniosło poprawy w działaniu urządzenia bo telefon po prostu się wyłącza sam z siebie, przy losowych pojemnościach baterii, po wyłączeniu wskazuje na rozładowanie akumulatora i niemożność w uruchomieniu go.Jedynym sposobem na ponowne włączenie go jest podpięcie do ładowarki, co śmieszniejsze telefon po podpięciu wskazuje wartość baterii przed wyłączeniem telefonu, z powodu aktu desperacji byłem z nim w serwisie, tam wymienili baterie po raz drugi co również nic nie wniosło, dodam że próbowałem internetowych porad typu: resetowanie telefonu czy zmiany ustawień sieci, również bez skutku.Byłbym wdzięczny za pomoc, pozdrawiam
|

|

Skoro niedawno kupiłeś, miałeś możliwość oddania sprzedającemu oznajmiając przy okazji niezgodność opisu towar z rzeczywistym jego stanem. 

Prawda, tylko dużo z tym roboty, już bym wolał go naprawić niż bawić się w reklamacje itp

Zagłębiłem się trochę bardziej w temat, i prawdopodobnie może być uszkodzony układ sterowania zasilaniem U2… Ale nie jestem pewny bo mój telefon częściowo załapuje się objawami na tą usterke

No tak, lepiej płacić za naprawę niż zwrócić uszkodzone urządzenie. Jak dla mnie nie ma w tym logiki.

Teraz pozostaje ci chyba tylko skorzystać z serwisu, a ile oni sobie policzą za naprawę nie mam pojęcia.

Prawdopodobnie blisko równowartości całego telefonu skoro uszkodzona jest płyta główna. no ale przecież lepiej jest płacić niż wysłać paczkę na poczcie…