Wyłączający się komp

(Ania1977) #1

Proszę o pomoc, cos się dzieje z moim kompem mam system XP i kiedy daje mu wyłacz (napewno nie daje mu uruchom ponownie) on sie wyłącza ale za chwile uruchamia sie sam ponownie. Daje znów wyłącz i wtedy się wyłącza. Czasami musze dwa albo trzy razy powtarzać tą czynność.

Prosze o podradę co mam zrobić.

(Kuz5) #2

Po co zakładasz dwa takie same tematy.

(Ania1977) #3

Przepraszam jestem tu pierwszy raz i musiałam niechcący dwa razy nacisnąć. Dlatego powstały dwa te same tematy.

(adpawl) #4
  1. Od kiedy tak się dzieje...? co robiłaś wcześniej na komputerze, co instalowałaś, kasowałaś itp. zanim tak się zaczęło dziać?

2. Może daj loga z Hijacka: Link do HijackThis 1.99 (...do działu Bezpieczeństwo i logi HijackThis)

(Maniooo666) #5

Witam,

po kolei:

Źródło:

http://www.xp.net.pl/art/windowsxp_full_optym.html

Do tego poczytaj:

http://aumha.org/win5/a/shtdwnxp.php

(Kuz5) #6

A może byś napisał po polsku bo wątpie że ona coś z tego co napisałeś zrozumiała.

(Maniooo666) #7

Witam,

a co, tak dobrze znasz anię28 , że oceniasz?

Kilka ze sposobów podanych w angielskojęzycznym linku zostało już prztłumaczonych,

w razie dalszych wątpliwości będziemy walczyć dalej.

Choć podejrzewam, że to będzie jedna z podanych wyżej przyczyn.

(boczi) #8

Wg mnie to wszystko tam jest napisane, jak dla początkującego. :?

(Kuz5) #9

picasso w jednym ze swoich tematów napisała coś fajnego a mianowicie

(Maniooo666) #10

Witam ponownie,

bomba, jednak w regulaminie tego forum...

bo jak zapewne zauważyłeś, spora część została już przetłumaczona.

Więc nie śmieć...

(M a x) #11

panel sterowania - obcje zasilania - zawansowane-kiedy w komp zosta nacis przycisk zail - wybierz zamknij system

(Ania1977) #12

Dziękuje wszystkim za porady, no może z wyjątkiem kuz 5. Dobrze że sa ludzie którzy jeszcze pomagają innym :smiley: .

Pozdrowienia

ania

(Kuz5) #13

Droga ania28 po pierwsze napisz mi w czym ci pomógł np. boczi pewnie nie odpowiesz na to pytanie ale nie dziwie sie ponieważ boczi ci w niczym nie pomógł. :evil: :evil:

A po drugie nie będę powielać informacji moim zdaniem maniooo

już dał ci odpowiedz na rozwiązanie twojego problemu także nie ma sensu pisać tego samego.

(Minio Dp) #14

Kuz5 wrzuć na luz i takie sprawy wyjaśnij na PW. Pisanie kto coś pomógł a kto nie pomógł jest bez sensu :?