Wyłączający się komp

Proszę o pomoc, cos się dzieje z moim kompem mam system XP i kiedy daje mu wyłacz (napewno nie daje mu uruchom ponownie) on sie wyłącza ale za chwile uruchamia sie sam ponownie. Daje znów wyłącz i wtedy się wyłącza. Czasami musze dwa albo trzy razy powtarzać tą czynność.

Prosze o podradę co mam zrobić.

Po co zakładasz dwa takie same tematy.

Przepraszam jestem tu pierwszy raz i musiałam niechcący dwa razy nacisnąć. Dlatego powstały dwa te same tematy.

  1. Od kiedy tak się dzieje…? co robiłaś wcześniej na komputerze, co instalowałaś, kasowałaś itp. zanim tak się zaczęło dziać?

  2. Może daj loga z Hijacka: Link do HijackThis 1.99 (…do działu Bezpieczeństwo i logi HijackThis)

Witam,

po kolei:

Źródło:

http://www.xp.net.pl/art/windowsxp_full_optym.html

Do tego poczytaj:

http://aumha.org/win5/a/shtdwnxp.php

A może byś napisał po polsku bo wątpie że ona coś z tego co napisałeś zrozumiała.

Witam,

a co, tak dobrze znasz anię28 , że oceniasz?

Kilka ze sposobów podanych w angielskojęzycznym linku zostało już prztłumaczonych,

w razie dalszych wątpliwości będziemy walczyć dalej.

Choć podejrzewam, że to będzie jedna z podanych wyżej przyczyn.

Wg mnie to wszystko tam jest napisane, jak dla początkującego. :?

picasso w jednym ze swoich tematów napisała coś fajnego a mianowicie

Witam ponownie,

bomba, jednak w regulaminie tego forum…

bo jak zapewne zauważyłeś, spora część została już przetłumaczona.

Więc nie śmieć…

panel sterowania - obcje zasilania - zawansowane-kiedy w komp zosta nacis przycisk zail - wybierz zamknij system

Dziękuje wszystkim za porady, no może z wyjątkiem kuz 5. Dobrze że sa ludzie którzy jeszcze pomagają innym :smiley: .

Pozdrowienia

ania

Droga ania28 po pierwsze napisz mi w czym ci pomógł np. boczi pewnie nie odpowiesz na to pytanie ale nie dziwie sie ponieważ boczi ci w niczym nie pomógł. :evil: :evil:

A po drugie nie będę powielać informacji moim zdaniem maniooo

już dał ci odpowiedz na rozwiązanie twojego problemu także nie ma sensu pisać tego samego.

Kuz5 wrzuć na luz i takie sprawy wyjaśnij na PW. Pisanie kto coś pomógł a kto nie pomógł jest bez sensu :?