Wyłączający się komputer (juz nie wiem co robic)

Próbuj w biosie wczytać ustawienia fabryczne. Czy przypadkiem nie wgrywałeś nowego biosa?. Ja po wgraniu nowszego na płycie gigabyte p35ds3l z prockiem intel c2d e7300 miałem resety i wgrałem na nowo fabryczny i wszystko jest ok.

dobra, jak nie wyskakują bluescreeny to podaj napięcia i temperatury podzespołów z programu Everest ale w stresie jak grasz, albo komputer jest maksymalnie wykorzystywany

pamięci pewnie nie mają odpowiedniego napięcia. Sprawdź swoje gdzieś na googlach i zobacz jakie powinno być napięcie chociaż minimalne i takie ustaw w biosie.

wgralem nowy bios, dalej nic, napiecia i temp w pierwszym poscie, (w stresie sa max o 10stopni wieksze)

tez mialam kiedys problem z wylaczajacym sie komputerem. po pol roku okazalo sie ze winna jest instalacja elektryczna w mieszkaniu- po kolei spalaly mi sie wszystkie sprzetu, elektryk przyszedl, przykrecil skrzynke z korkami ktora ponoc byla obluzowana powodujac spiecia, i od tej pory z kompem wszystko ok. a z poczatku sie meczylam skanujac antywirami bo myslalam ze mam jakiegos wsternego co mi wszystko wylacza :slight_smile: wiec jezeli z kompem niby wszystko ok, to zapros elektryka zeby przebadal kontakty i skrzynke z korkami :slight_smile:

Ostanio pojawil się szum/trzeszczenie, to cs z karta dzwiekowa, a mam ja zintegrowana z plyta glowna, zaniose sama plyte do serwisu na gwarancje

Ja miałem problem iż wyskakiwał mi niebieski ekran, odliczanie 3 sek i komp się resetował… I o tym chyba mówił kolego o nicku devil33 jeśli nie to sorki… Komputer od razu dostaje resa czy tylko gdy włączasz grę?