Wyłączający sie komputer

Witam , mam problem z moim komputerem , mianowicie gdy gram lub siedzę w necie komputer sam sie wyłącza :frowning: . Co może być przyczyną ciągłego wyłączania sie komputera , od razu mówię iż komputer sie nie przegrzewa gdyż mam dodatkowy wiatraczek ustawiony na kartę graf. Bardzo prosił bym o pomoc , będę naprawdę wdzięczny :slight_smile: Pozdrawiam.

To może być wina zasilacza. Jaki model ?? i moc ??

model:250xa1 moc:300W Firmy:codegen

Zasilacz do wymiany. On może być przyczyną problemów.

Podaj konfigurację sprzętową komputera, a doradzimy Ci optymalny zasilacz dla Twojego sprzętu.

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

Mam procesor amd athlon 2,5 GHz, 512 ram, kartę graf geforce 5200 128MB a płytę główną mam jakąś niefirmową.

Zapomniałem dodać że czasem sie robi tak że gdy włączam komputer słyszę charakterystyczne ,piknięcie’’ i ekran robi sie cały czarny a cd-romy nie reagują nie da sie go wyłączyć inaczej niż przed odcięcie zasilania , a gdy znowu podłącze komputer do prądu sam sie włącza i tak w kółko . Jak odkręcę np kartę sieciową lub coś innego i znowu przykręcę włącza sie normalnie, ale po jakimś czasie problem sie powtarza…

Proszę o pomoc.

To cyknięcie i równoczesne zawieszanie jest spowodowane przez wadliwy zasilacz.

Dla Twojego sprzętu odpowiedni będzie zasilacz:

FORTRON FSP350-60MDN (350W)

Kupno nowego zasilacza nie pomogło ,komputer działa tylko wtedy gdy rozkręcę go i złoże na nowo , i to nie za każdym razem…Jeżeli ma ktoś jakiś inny pomysł prosiłbym o pomoc.