Wyłaczający sie monitor w grach :(

Otóż mam problem gdy gram w gray takie jak : Fifa 06 , Most Wanted , Call of Duty 2. Jest tak ze gra zacina sie na kilka sekund potem monitor gasnie i slychac dzwieki gry jak by dalej wszystko szlo.

Gdy biore gre na pasek i ponownie ja uruchamiam jest juz wszysto dobrz i moge grac . Co jest ??

Moja karta to Radeon 9600 XT

te gry to orginały :smiley:

Być może wina leży po stronie sterowników grafiki lub zasilacza.

Sterowniki masz Catalyst czy Omega?

Pozdrowienia :slight_smile:

Zasilacz nie ma tu nic do gadania. Sterowniki zmień

W takich przypadkach najczesciej przeszkadzaja jakies programy lub cos moze byc z karta graf lub sterow do kart graf. U mnie tez byl taki problem z gami mialem zainstalowana aplikacje Kalendarz Xp strasze mnie to wkurzalo az sie domyslilem ze to przez to idzie tak. Ale zaowazylem to po czasie kiedy juz przeszedlem gre star wars knight old republic straszna strata byla kiedy byly pokazowki a gra minimalizowala sie i to nie bylo z przyczyn sprzetu sprzet mam oki, myslalem ze to od systemu xp ale dawno nie przeinstalowywany, albo od zapchany wpisow do rejestru ale jest wporzo.

tylko i wyłączniesterowniki jezeli tak sie dziej kiedy grasz to stery sa temu winne ,niekiedy monitory NEC potrafia takie numery robic. na to pomaga sterownik do monitora.

Herman123 mis ie tez tak robi wystarczyło ze w ustawieniach biosa dałem na ustawienia orginalne i wszystko jest git

Witam jest taka sprawa czy moglibyście mi napisać dlaczego po odpaleniu fify 2007 gra sie lwlacza i tak dalej jednak pogczas samego wlaczenia meczu czy rozgrywek wyrzuca mnie do windowsa i nie wiem o co jest oczekuje na nowe posty z gory dzieki ps. przy san andreas tez sie tak dzieje jednak w gta nie moge wcale wejsc do menu od razu wywala :cry: