Wyłączający się telefon

Witam

Mam problem z telefonem. Gdy wchodze na karte pamięci do to otwiera się długo i potem telefon sam się wyłącza i włącza i tak ciągle. Karte formatowałem i gdy ją wkładam do telefonu to się pyta czy sformatować wyieram tak i telefon się wyłącza. Czy wie ktoś co się dzieje.?? Mój telefon to Nokia 3110c.

Pozdrawiam

Soft ci się posypał. Oddaj do naprawy wgrają nowego. Pozdro!

Spróbuj włożyć inną kartę - być może to właśnie wina karty pamięci. Oddawanie do serwisu to ostateczność…

Ja miałem podobny problem z moim K550i, sam się z 5-6 razy dziennie wyłączał oddałem do serwisu po tygodniu mi go oddali podziałał z tydzień i znów to samo, no dobra oddałem jeszcze raz po tygodniu czekania oddali mi telefon już naprawiony poprawnie - działa do tej pory bezproblemowo.

Jak fon na gwarancji to serwis.

Po pierwsze sprawdź czy przy innych kartach też tak samo się zachowuje, by wykluczyć padniętą kartę.

Jeżeli tak,a nie boisz się wykonać update softu, to najlepiej wgrać właśnie nowy soft. W przeciwnym razie (albo jak nowy soft nic nie da) wtedy na gwarancję/serwis.

Wkładałem kartę mojej siostry i gdy chcem wejść na karte to pyta się czy sformatować kartę wybieram TAK i pisze karta sformatowana, potem chcem wejść na karte i to samo się wyświetla.

Adalbert , A jakim programem zrobić update softu.??

Gwarancji już nie mam bo simlocka ściągałem.

Jeżeli te same karty działają normalnie poza Twoją komórką, to jedynym sensownym wyjściem jest update softu.

http://www.nokia.pl/pomoc-i-programy/op … gramowania - poczytaj, wszystko jest jasno napisane.

Raczej to jest właściwe to rozwiązanie problemu… Miałem tak w SE, uaktualniłem soft i problem zniknął…

Zaktualizowałem sobie softa i dalej to samo. Może macie jakieś inne pomysły.??

Jeżeli karty działają poprawnie na innych sprzętach, a problem nie leży też w softwarze, to obstawiałbym gniazdo pamięci. Ale to już szukanie na siłę, bo więcej pomysłów nie mam…

Adalbert , Chyba masz racje że to gnaizdo pamięci, bo wczoraj chciałem na telefon sobie wrzucić opere mini programem Nokia PC suite to mi się telefon wyłączał a dziś wyjołem karte pamięci i spróbowałem wgrać to się dało. Ile może kosztować naprawa gniazda pamięci.?? Moją karte pamięci sprawdzałem u siostry na telefonie i wszystko dobrze chodziło.

Naprawa gniazda pamięci może być praktycznie za darmo, albo tak droga, że aż nieopłacalna i lepiej nowy telefon szykować.

Prawdopodobnie jest jakieś zwarcie, coś zaśniedziało albo coś podobnego - wystarczy rozebrać telefon na części pierwsze, przyjrzeć się miejscu na kartę i przeczyścić co się da.

Jeżeli problem jest głębszy, to naprawa będzie, jak już pisałem, nieopłacalna.

Rozbierz i zobacz co i jak.

Tylko problem w tym że ja nie umiem rozebrać telefonu.

A może jakiegoś znajomego masz?

Jak nie to serwis pozostaje, za zwyczajne przeczyszczenie styków będzie chciał trochę kasy, ale da się przeżyć, a pewna diagnoza będzie.

Jak za naprawe zawoła dużo to przeżyje bez tej karty pamięci i uzbieram na nowy telefon.

Orpogramowanie Orange??? jesli tak to… nic dziwnego.

Telefon jest w orange ale miałem softa nowego wgrywanego bo jak kiedyś robiłem update softu to wyskoczył błąd.