Wyłączanie ekranu wyboru systemu widniejącego w trakcie uruchomiania laptopa

Witam, były już takie tematy, jednak napisane w nich rozwiązania u mnie nie zadziałały. Najpopularniejsze rozwiązanie to PPM na “komputer” - właściwości - Zaawansowane ustawienia systemu - przycisk “ustawienia” w opcji Uruchamianie i odzyskiwanie i odfajkowanie “Czas wyświetlania listy systemów operacyjnych”, ale u mnie nic zupełnie to nie zmieniło. Na komputerze mam zainstalowany tylko Windows 7 (64bit), ale okno wyboru systemu jest takie “ogólne”. Model laptopa to: Lenovo Ideapad Z510. Przy uruchamianiu wyświetla się:

 

Zbootuj płytę z Windows 7 Wybierz naprawa nastęnie wiersz poleceń jak Ci się już uruchomi wpisz po kolei

Za każdym razem “Operacja zakończyła się pomyślnie”, ale nic to nie zmieniło.

 

Edit: Dodam że było tak od początku po postawieniu systemu, nie dopiero po wgraniu np. jakiegoś sterownika czy czegoś innego.

System oryginalny? Zainstalowany z oryginalnego nośnika? Moim zdaniem nie, stąd takie a nie inne problemy.

Moim zdaniem to bardziej specyfika tego laptopa, jak się uruchomi go bez systemu (na czystym dysku i bez płyty/pendriva itp) to też się pojawiają różne interfejsy i konsola (a nie tak jak się przyzwyczaiłem tylko informacja o braku systemu). Ale przypuszczam że da się to jakoś wyłączyć, sęk w tym jak.