Wyłączanie komputera przy instalacji Windows 8.1

Witam

Nie wiem czy ten temat został już poruszony na forum,czy może ktoś z was orientuje się i wie jak pomóc z moim problem, otóż odkąd pojawiła się aktualizacja na win 8.1 , za każdym razem po pobraniu aktualizacji, komputer przygotowuję się do restartu, następuje konfiguracja ,która dochodzi do 20% a następnie komputer się wyłącza. Po ponownym włączeniu, następuję przywrócenie poprzedniego systemu i wyskakuje komunikat błędu : 0xC1900101-0x200c , nie bardzo się w tym orientuje a zależy mi na aktualizacji do windy 8.1 Proszę o pomoc.

 

Używam :

Samsung Series 5

Procesor AMD A4-4355M APU with Radeon™ HD Graphics, 1900 MHz,

Windows 8,Wersja 6.2.9200 Kompilacja 9200

 

Spróbuj ręcznie ją pobrać i zainstalować: http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=/search%3Fq%3D0xC1900101-0x200c%26client%3Dubuntu%26hs%3DUdD%26channel%3Dfs&rurl=translate.google.com&sl=es&u=http://support.microsoft.com/kb/2871389&usg=ALkJrhj1lvQ-mI7NkOkeCkT3fG2oRSN62w

 

Nie jesteś pierwszą osobą, która ma problem z zainstalowaniem tej aktualizacji.

Pobrałem plik podczas instalacji otrzymuję komunikat, że to rozszerzenie jest już zainstalowane, a problem dalej nie znika :frowning:

Inżynier wsparcia Microsoft wyjaśnił, że problem jest spowodowany przez błąd sterownika.

wiem, wiem, zaraz wszyscy na mnie naskoczą, ale… Twój problem to AMD -  win.8.1 ma z nim problemy. Z resztą nie tylko z nim… :smiley: ten system ma chyba z wszystkim problemy…, ale z AMD ponoć nie chce pracować, pozdrawiam.

Doczytałem się własnie na jakiś forach anglojęzycznych ,że problemem mogą być sterowniki AMD , kurcze czyli póki co wychodzi ,że lipton z tym 8.1 

oj, wierz mi nie masz czego żałować :slight_smile: win8.1 ma więcej problemów niż można sobie wyobrazić. Ja sama z niego zrezygnowałam i wróciłam do win8… i jestem szczęśliwsza o 50% :D 

Skoro tak twierdzisz to ja się poddaje, poczekam może z czasem uporządkują system i sterowniki na procesory AMD, dzięki za próbę pomocy ! :smiley: