Wyłaczanie monitora podczas gry

(Kurt25) #1

Mam problem dzieje mi sie cos z kompem wylacza mi sie monitor podczas grania lub siedzenia na necie teraz wyłączył mi sie i nie reaguje na włączenie kompa wcześniej nie mogłem ruszyć kursorem by zmienić na tryb awaryjny ani tym podobny klawiatura jakby nie dawała poleceń co zrobić komp był po formacie 3 dni temu

(Frog) #2

kurt25 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(niezDarek) #3

dzieje się tak tylko z jednym monitorem na komputerze, czy inne monitory działają ?? nie przechodzi przypadkiem w stan czuwania, jeżeli losowo sie wyłącza to można podejrzewać że uległ uszkodzeniu, sprawdź go dla pewności na innej PC'ta

(Blotny) #4

Co rozumiesz pod stwierdzeniem >>wyłącza mi się monitor<<?

Znika obraz? Lampka przy monitorze zmienia kolor i znika obraz? Monitor odłącza się od prądu?

(Kurt25) #5

drugi monitor działał 30 min może więcej poczym stało się to samo co z pierwszym monitory sa dobre sprawdzałem na laptopie i działał wyłącza sie czyli znika obraz i przechodzi tak jakby w system i nie reaguje na komputer wyłączyłem z prądu to nawet nie reaguje na włączenie kompa

(niezDarek) #6

czyli szwankuje karta graficzna, zobacz jaka jest jej temperatura może zwyczajnie się przegrzewa i wystarczy wyczyścić chłodzenie oraz cały komputer.

(Kurt25) #7

powiem ci że pierwszy dzien grałem cały to dlaczego jak po 8 godzinach komp się nie ochłodził tak bym mógł włączyć go ponownie jak zobaczyć tempeature skoro monitor nie działa

(Piotr Kluzowicz) #8

Po prostu odkurz komputer ze szczególnym uwzględnieniem karty graficznej. Pochwal się nam też co to za karta.

(Kurt25) #9

thx odkurzyłem kompa gruntownie i teraz z niego pisze wszystko działa jak należy