Wyłaczanie monitora podczas gry

Mam problem dzieje mi sie cos z kompem wylacza mi sie monitor podczas grania lub siedzenia na necie teraz wyłączył mi sie i nie reaguje na włączenie kompa wcześniej nie mogłem ruszyć kursorem by zmienić na tryb awaryjny ani tym podobny klawiatura jakby nie dawała poleceń co zrobić komp był po formacie 3 dni temu

kurt25 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

dzieje się tak tylko z jednym monitorem na komputerze, czy inne monitory działają ?? nie przechodzi przypadkiem w stan czuwania, jeżeli losowo sie wyłącza to można podejrzewać że uległ uszkodzeniu, sprawdź go dla pewności na innej PC’ta

Co rozumiesz pod stwierdzeniem >>wyłącza mi się monitor<<?

Znika obraz? Lampka przy monitorze zmienia kolor i znika obraz? Monitor odłącza się od prądu?

drugi monitor działał 30 min może więcej poczym stało się to samo co z pierwszym monitory sa dobre sprawdzałem na laptopie i działał wyłącza sie czyli znika obraz i przechodzi tak jakby w system i nie reaguje na komputer wyłączyłem z prądu to nawet nie reaguje na włączenie kompa

czyli szwankuje karta graficzna, zobacz jaka jest jej temperatura może zwyczajnie się przegrzewa i wystarczy wyczyścić chłodzenie oraz cały komputer.

powiem ci że pierwszy dzien grałem cały to dlaczego jak po 8 godzinach komp się nie ochłodził tak bym mógł włączyć go ponownie jak zobaczyć tempeature skoro monitor nie działa

Po prostu odkurz komputer ze szczególnym uwzględnieniem karty graficznej. Pochwal się nam też co to za karta.

thx odkurzyłem kompa gruntownie i teraz z niego pisze wszystko działa jak należy