Wyłączanie programów z autostartu

Witam i proszę o pomoc i radę. Które programy z poniższej listy mogę bezpiecznie wyłączyć z autostartu. Kilka, które znałam już wyłączyłam i mój system Vista Home Premium znacznie szybciej się uruchamia. Pozostało jeszcze kilka programów, z których część jest mi znana ale są i takie, które nie wiem do czego służą. Wszystkie te programy są zablokowane i nie były dostarczane z systemem lecz instalowane przez producenta laptopa Asus.

Oto wydawcy i nazwy tych programów:

  1. Tracker Software Products
  • PDF-XChange pdfSaver
  1. Motorola Inc.
  • SM56 Helper Win32 Utlity
  1. ASUSTeK Computer INC
  • Media
  1. Infineon Technologies AG
  • Infineon TPM Software
  1. Synaptics, Inc.
  • Synaptics Pointing Device Driver
  1. Wydawca niedostępny
  • PowerForPhone
  1. Nero AG
  • Nero AG NeroCheck
  1. Adobe Systems Incorporated
  • Adobe Acrobat

Wszystko poza usługami systemowymi i sterownikami do urządzeń takich jak: głośniki, sieć itp. Do czego służy program ASUSTeK Computer INC Media ? Bo jeśli to jakiś sterownik wspomagający działanie systemu/podnoszący jego jakość (sterownik dźwięku to niewątpliwie coś takiego). Adobe spokojnie można wyłączyć.

Wyłącz też:

Nero AG NeroCheck

PDF-XChange pdfSaver

Wyłączył bym 1, 4, 6 ,7 i 8. Z tym ze nie mam pojęcia do czego służą numery 4 i 6. Dodatkowo w menadżerze urządzeń wyłącz modem to powinien zniknąć ci tez nr2. Właściwie jedyna rzecz z listy której w ten czy inny sposób nie próbował bym się pozbyć to 5- oprogramowanie do obsługi touchpada, nawet jak to wyłączysz pad będzie działał tylko ze pewnie gorzej.

Dziękuję wszystkim za pomoc. Dla pewności wyłączę z autostartu niektóre z programów, które wskazaliście czyli PDF, Nero i Adobe. Reszty nie będę ruszać.

Pozdrawiam