Wyłączanie się ekranu na laptopie z XP

Witam

W ostatnim czasie podczas korzystania z laptopa (HP Pavilion dv6500) zauważyłem dziwne wyłączanie się ekranu, nie wyłącza się on całkowicie tylko gaśnie na chwile i znowu się włącza. Zauważyłem też, że odstęp między tym jak jest włączony i wyłączony zależy od tego czy ruszam kursorem i czasem jest to kilka sekund a czasem około minuty. Chwilę przed wygaśnięciem ekranu nie działa kursor.

Czy może mieć to związek z przegrzewaniem się laptopa? Bardzo proszę o pomoc bo jestem w tych sprawach zielony :frowning:

Z góry dziękuje :smiley:

jakie temp ? specyfikacja komp ?

Dodane 01.06.2013 (So) 20:26

taśma od ekranu ? podaj więcej szczegółów

Dodane 01.06.2013 (So) 20:29

konflikt na wejściu usb mychy.zakładam że taką masz

w sumie to korzystałem z touchpada wtedy i dodam jeszcze, że przyciski na klawiaturze takie jak np. wycisz nie działały

nie zalała się klawiatura ? był lapek skanowany malwares ?

Dodane 01.06.2013 (So) 20:40

obstawiam że jakiś syf ci blokuje komp , przeskanuj i sprawdż temp.bez tego nic…

nie klawiatura się na pewno nie zalała skanowałem antywirusem nie wiem czy o to ci chodzi

na spokojnie .proponuje tobie śćiągnij testową wersje tune up 2013-sekcja napraw dysk .wyszukaj błędy , opcja dogłębna analiza. a dalej zobaczymy.choć jak masz włączone przywracanie systemu , to wróć np.mc do tyłu

ok problem rozwiązany :smiley: