Wyłączanie się komputera

(Kaarollko) #1

Witam mam problem mój komputer wyłacza się co jakiś czas. I robi się niebieskie tło. Z czym to może być to związane i jak to naprawić. Proszę o odpowiedź na moje pytanie. Błąd zaczna się tak ,, A problem has been detected and windows has been shutdown to prevent damage to your computer win 7" tylko tyle udało mi się zapisać.

Na dole zamieszam screen z hwinfo64.

(Dimatheus) #2

karlitto1 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy.

Dodatkowo na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(rgabrysiak) #3

Szukanie przyczyny BSOD-a za pomocą BlueScreenView

(mrFreeze) #4

Daj screena z Sensors z HWInfo. Napisz proszę markę i model zasilacza.

karlitto1, wg Ciebie teraz temat mówi cokolwiek więcej o problemie? Spróbuj jeszcze raz, ale tym razem zapoznaj się z linkami które podał Ci kolega Dimatheus.

(Kaarollko) #6

Nie mam pojęcia jak nazwać ten temat przykro mi. Zasilacz mam ATX ale nie moge doczytac ile ma W dokladnie.

Wyżej w temacie są screeny tego sensoru

(mrFreeze) #7

Całego okna nie ma wg mnie brakuje środka ale to mniej istotne. Kiedy bsody występują w czasie grania czy np. na pulpicie? Jak w czasie grania daj screena z Sensors pod obciążeniem. Waty są ważne ale ważniejsza marka zasilacza. Tego też nie dasz rady doczytać?

(Kaarollko) #8

Więc tak zasilacz hedy eu atx 12v 2.2. A i prosze nowe screeny jak gra była włączona tym razem wszystkie

post-266669-0-04359300-1412840595_thumb.

post-266669-0-00155000-1412840602_thumb.

post-266669-0-95950700-1412840608_thumb.

post-266669-0-12027400-1412840616_thumb.

(mrFreeze) #9

Temp. OK. Zasilacz do wymiany.

do poczytania

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html