Wyłączanie się matrycy podczas aktualizacji sterów HD4000


(O Kaminska) #1

Witam,

mam problem z aktualizacją sterowników do karty grafiki HD4000. Na stronie intela, na której wykrywają posiadane bebechy i wersje sterowników do nich, wyskoczyły mi dwie możliwe aktualizacje, w tym jedną do grafiki. Ściągnęłam, odpalam. Przy którejś kropce w podpunkcie "instalacji sterowników grafiki" wyłącza mi się matryca. Komputer działa, nie zacina się (mogę wyłączyć wifi, włączyć je spowrotem, diody migają), mogę zahibernować kompa i odpalić go znowu, ale bez hard resetu obraz nie powróci. Czekałam około 10-15minut, mając nadzieję, że to przejściowe, jednak niestety nic się nie zmienia.

System się zgadza - win8 64bit, model procesora też (3317).

Olać tą aktualizację? Jakieś propozycje walki?

Pozdr.

PS. numer aktualizacji 15.31.17.64.3257 (najnowsza na dzień 16.10.2013).


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(JNJN) #3

Jak aktualizacja robi problemy, to ją odinstaluj i tyle.

Aktualizuj sterowniki poprzez Windows Update.