Wyłączanie się monitora podczas grania na trinilear

Cały problem polega na wyłączaniu się monitora podczas grania na ustawieniach trinilear. Monitor zapada tak jakby w tryb uśpienia (miga zielona lampka) oraz czasem słychać tak jakby zacięty, powtarzający się dźwięk. Nie mogę zresetować komputera, ani wyłączyć. Jedynym rozwiązaniem jest odłączenie go od źródła zasilania (wyłączam listwę) i ponowny rozruch.Na blinear nie ma żadnych problemów. Błąd występuje we wszystkich grach trinilear i męczę się z nim od ponad pół roku, a nigdy wcześniej tak się nie działo. Posiadam najnowsze sterowniki od karty graficznej oraz nic się nie przegrzewa. Komputer mam trochę leciwy i może starość mu doskwiera, albo coś innego mu ciąży…

http://wklej.org/id/215018/

Moim zdaniem ta karta nie obsługuje takiego filtrowania tekstur,podaj jakieś większe info,czy karta jest nadal na pasywie,w jaką gre grałeś itp. To bede mógł dokładnie ci powiedzieć :stuck_out_tongue:

Mam taki sam problem, kompóter pada mi w kazdej sytuacji, Podczas gier, siedzienia na gg lub na wolnym pulpicie. Niestety w serwisie nie mogą sobie z tym problemem poradzic lecz przynjamniej dali mi do testów nowa karta graficzna, zasilacz, dysk i porblem ten sam… myślę wiec ze to problem płyty głównej lub procesora…

no raczej procesora wina nie,chyba że się jest duża temperatura,jeśli takie problemy to uważam że płyta główna