Wyłączanie się PC

Witam mam problem podczas próby odpalenia BF4 mianowicie podczas rozpoczęcia kampanii po 30 sekundach około komputer resetuje się robi to nawet podczas wyboru gry online nawet nie lądując mapy tylko siedząc w menu mam taki sam problem podczas kilku godzin sesji z league od legends komputer się resetuje nawet resetuje się w takiej grze jak bomb tag w sensie raz to odpaliłem i się po chwili gry zresetował nie odpalałem teraz mam gtx4601gb Gigabyte fx6300sixcore 8ram ddr3 i zasilacz niby 500w ale nie markowy pomocy nie wiem czy karta się jebie czy co niedawno ja kupiłem niestety nie mam gwarancji

Ile masz pamięci wirtualnej ?

Nie wiem ale mam przecież te 8 GB ramu ddr3

Stawiałbym 40% na uszkodzoną kartę graficzną, 30% zasilacz, 30% reszta. Żeby to sprawdzić musisz po kolei eliminować poszczególne możliwości, np zaczynając od wymiany zasilacza na inny, i sprawdzeniu czy wtedy problem się powtarza, jeśli tak to szukasz dalej, wymieniasz grafikę na inną i sprawdzasz, jeśli problem się powtarza to wymieniasz ram etc

To radzę się dowiedz . RAM sobie może być (nawet 64GB) .

Ile masz pamięci wirtualnej ?

Nie wiem ale mam przecież te 8 GB ramu ddr

  • wciskasz Win + R
  • wpisujesz: sysdm.cpl
  • zakładka zaawansowane
  • ramka wydajność i klikasz “Ustawienia…
  • potem w następnym oknie zakładka zaawansowane:

Prościej jest tak :
WIN+R
SYSTEMPROPERTIESPERFORMANCE.exe
OK
Zaawansowane
Pamięć wirtualna - Zmień

Hej,

Ta karta wymaga dodatkowego zasilania, więc na początek sprawdziłbym poziomy napięć przy obciążeniu komputera - oczywiście miernikiem cyfrowym.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Lub uszkodzona lub zasilacz uszkodzony lub za słaby do niej.

Sprawdź kartę na innym kompie lub swojego na innej karcie.

Dokładny typ zasilacza - odczyt z jego obudowy.

Sama karta grafiki, to 160 W, więc tu musi być minimum markowy zasilacz 450 W.