Wylaczanie sie w trakcie pracy Toshiba Equium A100-01M

#-o Witam …posiadam toshibe Equium A100-01M…problem polega na jego wyłączaniu się podczas pracy…obecnie zdarza się to nawet po 3-4 min.Próbuję to z bateria i bez baterii…oczywiście na podłączonym zasilaniu…( Dziś…już miałem dość ciągłego wyłączania się laptka…i chciałem przeinstalować system XP…w trakcie instalacji wyłączył się z 8 razy…zanim skończyłem…w trakcie instalacji sterowników…był spokój :x trwało to z 3-4 godz…a potem niestety to samo…co może być przyczyna… :?: :?: #-o .proszę o podpowiedzi ![-o<

Jakie ma temp? Chłodzenie czyściłeś z kurzu, nic nie blokuje wlotu/wylotu powietrza?

Bardzo możliwe że Ci się wiatraczek, zatrzymuję pod czas pracy. Jeśli masz go na gwarancji to oddaj.

Czyścić go jeszcze nie czyściłem… a wiatraczek chodzi…bo słychać go cały czas…jak pracuje…:o :o … ale temp procesora to 81.czyli… [-X #-o

Dodane 09.05.2010 (N) 14:02

:slight_smile: Rozebrałem …wiatraczek bo ciężkich bojach…z demontażem … :x i się okazało ze miedzy wiatraczkiem a radiatorem…zrobiła się poducha z kurzu…po wyczyszczeniu …temperatura spadła do 46 stop…i nareszcie spokój…uf :slight_smile: :smiley: …ale ale…jeszcze pytanko nie działa mi pad…i przyciski medialne…od włączania przycisków do odtwarzacza…i włączania stron web…jakie mam pobrać sterowniki …pod jaka nazwa będą #-o …na stronce Toshiby… :?: :?: :frowning: proszę o podpowiedz…może ma ktoś czlowieki taki laptopek. ![-o<

Dodane 09.05.2010 (N) 14:11

:frowning: Sterowniki pada są na stronce…ale nie działają mi przyciski od pada…konkretnie… :slight_smile: dlaczego…???