Wyłączanie wymagania podpisów certyfikatami w Windows Mobile


(Pawbrotm) #1

Lubię polonizować sobie aplikacje na telefon, ale wkurza mnie to, że muszę podpisywać je jakimiś certyfikatami, bo bez nich program nie działa, a MSigner coraz częściej nie daje rady. Więc chciałbym wiedzieć- czy da się wyłączyć wymaganie tych certyfikatów? W Symbianie podobno się da, więc czemu nie i w WM.


(welll1) #2

Polecam

http://www.pdaclub.pl/

http://forum.xda-developers.com/

http://forum.ppcwarez.org/index.php

Strony poświęcone WM i wszystkim co z tym związane. Żeby nie było, nie są to linki do jakiś warezów tylko do stron w których ludzie opisują programy, często pisane przez siebie tak jak na xda-developers. Często niestety pojawiają się tam scrackowane programy, no nic się nie poradzi :smiley:

W moim obecnie zmodyfikowanym systemie nie ma takiego czegoś jak certyfikaty, więc przypuszczam że jest jakaś łatka na to, bo w poprzednim WM pytał mnie dość często o certyfikaty, a teraz ani razu.


(Pawbrotm) #3

Tylko, że ja nie chcę się rejestrować na różnych forach.

Mi chodzi głównie o to, żeby system nie blokował używania niepodpisanych plików- WM 6.1 Standard, Toshiba G500- chodzi mi o tłumaczone pliki .mui. Gdy próbuję je podpisać MSigner często zwraca błąd:

Error: Signing Failed. Result = 80070005, (-2147024891)

(welll1) #4

Rejestracja jest darmowa i trwa 5 minut nie widzę problemu. Powiem tak te fora są tak obszerne, że znalezienie tam interesującej nas rzeczy jest dość trudne. Trzeba poświęcić sporo czasu na przestudiowanie tematów i tyle. Masz standardowy WM i dla tego masz problemy z certyfikatami. Nie jestem specem od systemów WM, certyfikatów, kodowań idt.

"Ja wskazałem Ci tylko drzwi, przejść przez nie musisz sam"


(klopas) #5

tylko że jak masz PDA to przyda ci się konto na pdaclub i xda-developers...

a z resztą, od czego mamy bugmenot? :wink:


(Pawbrotm) #6

To nie jest do końca PDA, bo to Smartphone- WM Standard. Trudno. Może coś znajdę.