Wyłączanie zbędnych programów w Android asistant

Używam programiku android asistant od Antka 2.3 żeby zwolnić ram i oszczędzać baterię. W telefonie mam Antka 5.1 lilopop i tam mogę wyłączyć osobno chrome’a, filmy google, mapy i nawet sam android asistant, generalnie bardzo pomocne. Teraz kupiłem sobie tablet z Androidem 7.1.1 i mam problem, bo Android assistant wyświetla tylko klawiaturę jako proces i jeden program, niestety wszystkie programy nie wyświetlają się w procesach, a całe googlowe badziewie mwidoczne w ustawieniach (nie w A.S.) występuje jako jeden wielki proces i pożeracz ramu. Jak mogę na bieżąco wyłączać takie programiki jak Hangouts lub identyfikacja głosu?

P. S. Nie chcę spamować tematami. Jak można wyłączyć lub przesunąć (na drugi pulpit) pasek wyszukiwarki google z głównego pulpitu?

Jak nie używasz to wyłącz ręcznie takie programy jak Hangouts / Google Duo z “ustawień > aplikacje”.

P. S. Nie chcę spamować tematami. Jak można wyłączyć lub przesunąć (na drugi pulpit) pasek wyszukiwarki google z głównego pulpitu?

Spróbuj na nim na przykład przytrzymać palec i przeciągnąć w bok albo na ikonę “kosza”, można też poszukać gdzieś indziej opcji jak masz bardzo nietypową nakładkę od producenta tabletu (lub czysty android).