Wyłaczenia systemu podczas gier

Problem dotyczy wyłaczeń kompa podczas gier-najczęściej online. Mój system to windows xp pro z zainst. service pack2. Procesor P4 2.6 , RAM 512 , grafika ATI 64MB Skanowałem system MKS, Adware SE, a na codzień używam antyvira AVAST.Przegladarka Mozilla. Jest czysto. Nie mam pojęcia z czym mam do czynienia, prawdopodobnie potrzeba jakiejś łaty w systemie. Bardzo proszę o podpowiedź . DZIĘKI i Pozdrawiam

Nie wiem czy komputer całkiem gaśnie , czy wychodzi do pulpitu . Jeśli wychodzi do pulpitu to miałem z kolegą tą samą sytuacje . Nie pomogły nowe sterowniki ani inne opcje naprawy tego problemu . Pomógł dopiero format . Ostateczna sprawa , ale skuteczna .

Po takim wyłączeniu posprawdzaj temperatury na procku i na płycie głownej !

A także posprawdzaj czy karta graficzna i kości pamięci są dobrze dociśnięte(pozamykane) .

POzdrawiam

Mam identyczne objawy, i do tej pory nie wiem co jest grane chyba kupie nowego twardziela bo wiem ze mam zepsute sektory, ale w sumie co to ma do gier, format robiłem, zmienialem system plików, temperatura jest wporzadku, aa i całkowicie sie wyłącza i uruchamia ponownie.

Podstawowy problem to zasilacz i właśnie dysk twardy i komunikacja między nim a płytą i pamięcią.

Zasilacz

Dysk

Taśma

Pamięć

Bios

Szkodniki

Sterowniki

Może twój komputer się restartuje z powodu, że za duże obciążenie procesora ??

Wyłącz niepotrzebne programy na czas grania …

Miałem coś takiego kiedyś i była to wina sterowników do karty graficznej. :?