Wyłączenie avg anty-spyware z autostartu

Jak wyłączyć AVG Anty-Spayware z autostrartu? Przez msconfig nie działa. :?

W ustawieniach programu wyłącz . Gdzie to jest nie wiem -bo tego nie mam.

Taki moduł powinien być właczony na stałe !!

Jeśli tego nie rozumiesz to po co Ci to ??

Odinstaluj i używaj Ad-Aware SE Personal. Sprawdzona marka. Do autostartu

się na pewno nie doda.

Z poziomu programu ,zakładka- Status.

Panel sterowania-Usługi,wyłącz usługę z nazwą programu.

Owszem, ale wtedy gdy aktywna jest usługa Resident Shield - w opcji free, proces guard. exe nie spełnie swego zadania niepotrzebnie startując z systemem i zajmując zasoby systemowe.

krzychu13

Neutralizujesz go

Start - PPM na Mój komputer - Zarządzaj - Usługi i aplikacje - Usługi - AVG Anti-Spyware - ustawiasz z Automatyczny na Ręczny…

Pozdrawiam

Nie wiedziałem że to tak działa w tej wersji .

Wychodzi na to że w tej wersji jego działanie jest takie samo jak Ad-Aware SE Personal.

W takim razie - moim zdaniem - program jest do duuu…

Ad-Aware SE Personal jest przymajmniej sprawdzony.

Z całym szacunkiem - program w wersji free jest równie świetny, jeżeli używamy go do doraźnych celów - aktualizujesz ręcznie pełną bazę szkodników - na dzisiaj sygnatur w bazie jest 625 782 , skanuje pamięć , rejestr, i oczywiście pliki…

Sprawdzony jest - to dawny ewido…

Dla mnie nie jest zdecydowanie skuteczniejszy niż Ad - Aware - być może subiektywna opinia, ale uważam go za program z najwyższej półki jeżeli chodzi o antyspyware… :slight_smile:

Pozdrawiam

Agaton dzięki za pomoc. Działa. :wink:

Ja też z całym szacunkiem .

Ale - “funkcję ochrony komputera w czasie rzeczywistym (dostępną tylko w płatnej odmianie programu)” dyskwalifikuje program jako “the best .”

Dla mnie wcale nie jest .“zdecydowanie skuteczniejszy” Właśnie testuję .

Nic nie wykrywa .Ad - Aware też . Być może dlatego że mam dobrze zabezpieczony komp. Specjalnie infekować nie mam zamiaru.

Podpinać sie pod inny program -“ewido…”- to nie jest żadna zasługa.

Oznaka braku pomysłów i chęć szybkiego zarobku.

Takie moje zdanie . Tylko.

Podpinanie… po prostu wykupili Ewido i wydają pod własną marką co w tym dziwnego?.

Co do samego programu wystarczy poczytać fora itp.by coś onim powiedzieć.

Na opinie,skuteczność program sam sobie zapracowuje…