Wyłączenie baterii w systemie

Cześć Wam.

Znalazłem opcję w manager urządzeń (baterie) i tam są dwie opcje. (1) Bateria Microsoft (2) Zasilacz Microsoft. I w związku z tym mam pytanie. Czy jak wyłączę baterię to mój laptop nadal będzie pobierał zasilanie ? Czy potrzebna jest włączona bateria żeby był jakiś przepływ mocy czy coś takiego :slight_smile: Sorki ale naprawdę jestem świeży w tych tematach :slight_smile: Czy laptop będzie bardziej wydajniejszy pracując tylko na zasilaczu - czy jest lepiej jak laptop pracuje na włączonej baterii i podłączonym zasilaczu? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Wydajność nie ma tutaj nic do rzeczy - nie ruszaj tego jednym słowem. :lol:

to zależy czy chodzisz z laptopem czy leży on w jednym miejscu, u mnie leży, więc pracuję tylko na zasilaczu a bateria leży obok i w ten sposób pracuje na max wydajności, jeśli robię tylko na baterii to komputera chodzi wolniej (mam ustawione na mniejszy pobór energii), jeśli podłączę baterię i zasilacz to już jest szybciej (jest równomiernie ustawiona wydajność i pobór energii), i się tak ustawia automatycznie, jest to laptop hp ale w innych tez powinny być takie opcje