Wyłączenie i włączenie Windows Defender Security Center

Witam. Tak jak w temacie. Załączam plik. Wystarczy tylko w cmd jako administrator pewne polecenia, a właściwie dodać konkretne klucze. Zainteresowanych zachęcam do testowania. U mnie działa. Dodatkowo za pomocą ccleaner usunąłem klucz z autostartu, aby nie wadziło.
Windows Defender Security Center.txt (312 bajtów)

1 polubienie

NIECH NIKT TEGO NIE PRÓBUJE ROBIĆ CO JA NAPISAŁEM !!!

Mam lepszy sposób najpierw przy pomocy unlocker1.9.0 usuwam pliki z dysku od niechcianych usług jak defender, update, itd. Później sprzątam rejestr po błędnych wpisach.
I musze przyznać że Windows u mnie po takim drastycznym sprzątaniu uruchomił się i działa. Pokazywał jeszcze kilka komunikatów o bledach ale z czasem też je się udało usunąć.
Pisze to w ramach ciekawostki a nie porady.

NIECH NIKT TEGO NIE PRÓBUJE ROBIĆ CO JA NAPISAŁEM !!!

Chyba że lubisz eksperymentować a instalacja windowsa kilka razy dziennie to dla ciebie frajda.

A… To jednak bezpieczniejsze. Czasami nie warto usuwać niektórych rzeczy. A swoją drogą nie próbowałeś, to nie mów “żeby nikt tego nie robił”, @Piotr47

Nie chodziło mi o twoją wypowiedź. Miałem namyśli tylko swoją wypowiedź o usuwaniu całkowitym defendera innych programów. Próbowałem usuwać dużo rzeczy z Windows 10. Efekty są optymistyczne. Może w końcu uda mi się okroić windowsa 10 z tych „potrzebnych” rzeczy, na tyle aby dało go się normalnie używać. Brakuje mi tylko czasu na takie eksperymenty i modyfikacje. No i Microsoft ciągle coś zmienia na wersje. Co może spowodować że coś przestanie działać.
A jak ktoś zacznie czytać takie komentarze jak moje to może sobie szybko uwalić system.

To może wersja z przedłużonym wsparciem lub zostawaj na danym buildzie z 18 miesięcy aż przestanie dostawać poprawki bezpieczeństwa / funkcji.

Niedługo twórca DWS doda możliwość usunięcia Connected (połącz) i Mixed Reality Portal. Pisałem w tej sprawie i jest pozytywnie rozpatrzona. Teraz czekać. A te dwie apki są na prawdę “niezbędne”. @krystian3w :slightly_smiling_face:

No zostaje na windows 8.