Wyłączenie karnacji reklamowej

Nie mamy jeszcze gotowego plugina do zmiany stylów na forum, ale można to zrobić ręcznie wybierając styl domyślny, bez reklamy:

https://forum.dobreprogramy.pl/?preview-style=aa5ccf33-16c6-4f7a-aea9-d18a72b0763e

PS trzeba później przeładować stronę (F5).

1 polubienie

A po wyjściu zamknięciu wszystkich kart z forum i wejściu na nie ponownie - znowu reklama. Trzeba to robić za każdym razem? Ktoś może potwierdzić że też tak ma?

Potwierdzam…

Dlatego w osobnej karcie mam otwartą stronę główną…a w innej forum z “normalną” skórką…

A ja mam po drugim odświeżeniu black and white

Hej,

U mnie też działa, ale faktycznie trzeba przy każdym uruchomieniu forum wchodzić w linka i dopiero można cieszyć się brakiem skórki reklamowej. Nie zostaje nic innego jak poczekać na plug-in do zmiany skórek. Trzymam kciuki.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Mam tak samo.

Na palemoon atom raz przełączyłem z linka Tomicka i tak mu zostało, znaczy palemoonowi zostało, a w koło czarne boczki… FF lisek 52 nadal ma średniowieczną głupotę pod spodem.

To i tak wielkie szczęście, że białe forum pod czarnym menu. Już jest stabilnie, choćbym rypał drzwiami do forum z dziesięć razy.

A palemoon atom najlepszy… i na forum wszystkiego bierze 190MB RAMu…
Biedota się cieszy :stuck_out_tongue:

A ja rozwiązałem problem uBlockiem, bo poco czekać jak można mieć normalny wygląd forum :slight_smile:

1 polubienie

Hej,

Swoją drogą takie małe pytanko i dygresja jednocześnie. Mamy 22 marca, a reklama jest nadal widoczna. Czy przypadkiem nie miała trwać do 21-go? Tak tylko pytam, czysto informacyjnie.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Tak, ale przyszłego roku :wink:

1 polubienie

“Szkoda” by było…już się przyzwyczaiłem i oswoiłem z tym Panem celującym do “mnie” z łuku…

Karnacja właśnie została wyłączona. Chyba się pomyliliśmy mówiąc na zlocie o 21.03, bo w planie było jednak do 22.03 :wink: Możliwe, że kampania ruszyła po prostu z jednodniowym opóźnieniem, to częste.

1 polubienie

Hej,

Oki, dzięki za informację. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus