Wyłączenie kompresji w orange free na kartę

Hej czy może wiecie jak wyłączyć kompresję stron w orange free na kartę …,dzwoniłem na bok mówią że się nie da tylko w abonamentach :(,próbowałem używać programiku ale przestawał działać po jakimś czasie lub jak wszedłem na stronę https,jeszcze próbowałem dodatku do fireoxa też nie działało …,wydaje mi się że przez tą kompresję wolniej strony ładuje i często ma błedy wczytywania :frowning:

Jak się nie da trudno będę musiał jakoś z tym żyć,teraz testuje tego neta i on jest jedyną rozsądna propozycją … 6 gb za ok. 40zł na allegro na 5 miesięcy …

zamierzam kupić netbooka i szukam taniego netu …

Cześć,

ja również miałem problem z tą kompresją. Niestety nie da się jej wyłączyć, że tak powiem, “Legalnie”

Podeślij mi na PW swój adres to wyślę ci program, który tą kompresję całkowicie niweluje.

Pozdrawiam

Korzystałem z tego programu ma 1 wadę po włączeniu go i wejściu np. na stronę banku się wyłącza:P

do tego źre strasznie procka:P

Może z niego czasem będę korzystać a jak nie to będę musiał przyzwyczaić się do kompresji:P

Nie wiem jak jest u Ciebie ale u mnie zużycie procka i RAMu mniejsze od np AQQ.

na stronie banku (mBanku i Getin) nie wyłączał się.

No ale wiadomo, co komputer to inne zachowanie.

Pozdrawiam

A jaki masz system mi na kompie stacjonarnym skacze nie raz do 50 %

patrzę na zajęcie w gadżecie Windows 7

mi niestety na mbanku się wyłącza …

pewnie temu to robi bo to strona typu https

a tam ma się wyłączoną kompresję bo na takich stronach jej się nie da zastosować …

Win XP SP 2, a na notebooku WIN 7 HP.

Zobaczczy antyvir Cię nie rozłącza. Mi czasem takie coś robi Avast.

zobacze mam avg :slight_smile:

Tchnięty spróbowałem również wejść na stronę banku przez inne przeglądarki Firefoxa i Chrome - niestety rozłącza, na Operze 11 nie ma problemu.

Wydaje mi się, że kompresja na tych właśnie stronach jest małą ceną za brak kompresji na innych np. grach czy portalach.

Ja nie narzekam, wkurzała mnie kompresja na np. Ikariamie czy DP i jestem w stanie przeboleć kompresję na stronie banku bo nie wchodzę na nią aż tak często.

Pozdrawiam